OnePlus viedtālruņi izsenis bijuši slaveni ar to, ka par saprātīgu cenu varam piekļūt flagmaņu cienīgām jaudām. Un gadu no gada OnePlus telefoni kļūst arvien labāki un labāki. Es pats šī gada sākumā 3 mēnešus pavadīju ar OnePlus 5T un paliku par to ļoti pozitīvās domās.

Jau pavisam drīz, oktobra beigās vai novembrī, sagaidīsim jauno OnePlus 6T un tajā, visdrīzāk, tiksim pie pirkstu nospiedumu lasītāja, kas iebūvēts telefona displejā. Tādējādi OnePlus būs aizskrējis priekšā gan Samsung (kam šo funkciju sola Galaxy S10 paaudzē), gan arī Apple, kas bez šī jaunuma šonedēļ izziņoja jaunos iPhone XS, iPhone XS Max un iPhone XR. Ķīnieši, malači!

Tomēr kad kaut ko pieliek, kaut ko arī atņem. Šoreiz OnePlus 6T vairs nebūs mums tik ļoti ierastās 3.5 mm audio pieslēgvietas. OnePlus vairākus gadus pieturējās pie savu klientu vēlmēm un maksimāli attālināja šīs pieslēgvietas aizvākšanu, ko citi ražotāji bija paveikuši jau pirms dažiem gadiem. Bet beidzot ierīces ražošanas ērtībai ir padevušies arī OnePlus un turpmāk varēs papildus pelnīt naudu ar Type-C vai bezvadu austiņām.

Ko par to domā? Vai esi jau pārgājis uz Type-C vai bezvadu austiņām? Kāda ir tava pieredze?

18 komentāri

 1. “OnePlus būs aizskrējis priekšā gan Samsung (kam šo funkciju sola Galaxy S10 paaudzē), gan arī Apple”
  @Kristabz- No kurienes Tev informācija, ka Apple kko tādu vispār grasās piedāvāt? FaceID ir krietni pārāks risinājums par Touch ID.

  • Pāris gadus atpakaļ Apple patentu birojā iesniedza kaut kādus tur tehniskus uzmetumus pirkstu lasītājam, kas ir ekrānā. Viens ir to izdomāt un iesniegt, otrs – to realizēt. Bet tas, protams, nenozīmē, ka Appls to kādreiz gribēs realizēt, jo patentos iesnieguši viņi ir daudz un dažādus brīnumus, kas dienas gaismu tā arī neieraudzīs.

  • Informācijas, ka Apple grasās atkal piedāvāt Touch ID (tikai jaunā versijā – zem stikla) nav, bet nav arī tādas informācijas, ka negrasās piedāvāt. Es nesaku, ka tā būs, bet iespējams, ka kādam iPhone nākotnes modelim būs Touch ID, tikai tas būs iebūvēts displejā.

 2. Tendence ir briesmīga:( Tā vietā,lai es radio klausīšanai izmantotu komplektā dotās vai pirktās lētās ausis,man jāpērk pāreja vai dārgas ausis? Not gut!

 3. Šī nav apsveicama tendence. Es kā tagad atceros to čakaru, kas vēl bija kādus nu jau nedaudz vairāk nekā 10 gadus atpakaļ, kad katram ražotājam bija savs austiņu ports, savs lādētājs un savs datu kabelis. Tad kaut kā nāca pie prāta un daudz maz visi sasparojās uz kaut kādiem vienotiem standartiem. Tagad izskatās, ka atkal katrs kaut ko gudro- vienam ir austiņas, otram to nav, trešam nav nedz austiņu nedz USB-C (Apple), tad atkal pēc gada izlaidīs ar USB-C un pircējus mudinās iegādāties jaunas austiņas… Bezvadu ausis? Skanējums kā podā, baterijas netur, visu laiku jāatceras uzlādēt, nu nevar to nosaukt par ērtu lietošanā. Ir man gan austiņas ar pāreju, gan bezvadu, nu sviests kaut kāds, es cik reizes esmu aizmirsis pāreju un šķendējies, ka tā palikusi pie otrām austiņām. Un bezvadu tās, ai.. tās es varētu noraksturot kā vējā izmestus 100+ eur… Gaidām, kad izravēs arī lādētāja pieslēgumu un diedelēs visiem pirkt bezvadu uzlādes. Un beigās izdomās, ka arī displeju ir dārgi ražot un izņems to piedāvājot iegādāties uber viedās brilles..

  • Nu jau bezvadu ausis skan gana labi. Ja nav vēlmes pēc audiofīlu izvirtībām, tad nu jau šie produkti ir gana labi.

  • Man ir 2 pāri bezvadu austiņas. Vienas par sotaku, otras lētākas. Abas Sony. Tās par sotaku skan ļooooti kvalitatīvi. Es biju pārsteigts, ka tā var skanēt par tādu salīdzinoši normālu cenu. Skaņai lieku 8 no 10.
   Otrām (lētākām) lieku 6 no 10, bet tieši tās kaut kā lietoju daudz biežāk.
   Doma sekojoša – mūsdienās par sotaku Sony piedāvā (tas gan atkarīgs no modeļa) patiešām kvalitatīvas austiņas.
   Pamēģini pats un iespējams, ka tu man piekritīsi!

  • Neliels precizējums. Es runāju par tām bezvadu austiņām, ko liek UZ ausīm. Par tām ko liek ausīs īsti nezinu, jo neesmu mēģinājis.

  • Papildinājims. Es zinu, ka gandrīz visi uzskata, ka normālas austiņas sākas no EUR 250.
   Es saprotu, ka šķiet neticami, bet tās Sony par sotaku (ko liek UZ ausīm) ir patiešām ar ļoti kvalitatīvu skaņu.

    • Es vairāk kā pirms gada pirku. Ja pareizi atceros, tad modelis bija Sony MDR-XB650BT. Tad maksāja nedaudz virs sotaka.
     Pirms tam vairākas līdzīgas cenas bezvadu austiņas biju mēģinājis – ļoti slikta skaņa.
     Bet šīs Sony mani pārsteidza ar normālo cenu un labu skaņu (nu vismaz man šķiet labi – kā jau teicu lieku 8 no 10).
     Tas ir mans viedoklis, ka laba skaņa. Citi varbūt teiks, ka štruntīga skaņa.

Ir ko teikt?