ASUS paplašinājis vidējās klases TUF Gaming mātesplašu kolekciju ar micro-ATX LGA1151 procesora pieslēgvietas mātesplati TUF B360M-Plus Gaming S. ASUS izvēlējies TUF B360M-Plus Gaming S krāsot melni dzeltenās krāsās.

TUF B360M-Plus Gaming S atbalsta Intel 8. paaudzes procesorus, mātesplatei ir četras DDR4 DIMM slotus, uzlabotas stingrības PCI-Express 3.0 x16 pieslēgvieta lielāka izmēra, smagākām videokartēm. TUF B360M-Plus Gaming S aprīkota ar divām M.2-2280 (viena no tām SATA 6 Gbps) pieslēgvietām. Tāpat mātesplate tikusi pie divām USB 3.1 (gen. 2), četrām USB 3.1 (gen. 1) pieslēgvietām (viena no tām ir USB Type-C).

TUF B360M-Plus Gaming S mātesplate atbalsta ASUS Aura Sync RGB gaismiņu pārvaldīšanu un sinhronizēšanu ar citām saderīgām ASUS ierīcēm. TUF B360M-Plus Gaming S plānotā cena ir ap 120 eiro.

11 komentāri

  • turpina gan.
   daži cilvēki gan neredz atšķirību starp soketu un portu (ligzdu un pieslēgvietu), nez vai kursors to dara apzināti vai netīšām.

    • vispār jau tur vēl ir kļūdas. sāksim ar pamatu, ko atzīmēja x – socket un slot ir ligzda, port ir pieslēgvieta. pci-e, m.2 arī sanāk ligzdas. usb, ps/2, serial, parallel ir pieslēgvietas.

    • ē, nea. slots ir garens (nosaukums tak), atmiņas moduļiem un kartēm, piem.
     ak jā, tas arī letonikā – pievienot izvērses [!!!] plates, lai papildinātu tā funkcionālās iespējas.
     cpu grūti saukt par papildus funkcionalitātes nodrošinātāju)

     ok, mēs te aizejam augstos plauktos, bet ir lietas, kas jau sen izdomātas.

 1. pēdējā iespēja kaut ko šādu izziņot pirms ieradies intel ar informāciju, ka 9. paaudzei vajag citu ligzdu :)

Ir ko teikt?