Microsoft turpina dzīties pakaļ konkurentiem – Edge Android pārlūkam neatliek nekas cits, kā apsteigt Chrome, lai kāds vispār ievērotu šī pārlūka esamību viedtālruņos. Edge Android pārlūka beta versija tikko pievienojusi pamatīgu plusu – cīņu pret reklāmām.

Microsoft Edge for Android beta versijā atrodams iebūvēts Adblock Plus reklāmu bloķētājs. Adblock Plus ir uzskatāms par populārāko reklāmu bloķēšanas rīku, bet ik pa laikam izskan apvainojumi, ka Adblock Plus piedāvā pārdot savā bloķētājā tā dēvēto balto sarakstu – tavas reklāmas izsprauksies caur Adblock Plus. To izmantojot Amazon, Google, Microsoft un citi giganti. Pagaidām nav zināms, kad Adblock Plus integrācija nonāks Edge pārlūka stabilajā versijā.

Adblock Plus ir populārākais reklāmu bloķēšanas rīks. Tam ir vismaz 300 miljoni aktīvu lietotāju un nav nekāds brīnums, jo daudzas interneta lapas mēģina mūs apgarot ar visa veida kustīgām, mirgojošām un pat mūziku spēlējošām reklāmām. Tiesa, arī Kursors.lv ir gandrīz pilnībā atkarīgs no demonstrētajām reklāmām (Adblock Plus un citiem reklāmu bloķētājiem ir sadaļa Whitelisted domains, varbūt tur var ieviest kādu korekciju).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

Neviens pats sev astē nekodīs. Bloķēs gūgles reklāmas, atstās savējās.

Kristaps

Kāds te sakars ar Google reklāmām?

Lapsinieks

vistiešākais

Kristaps

Cik tiešs?

Lapsinieks

Nu beidz. Microsoft ir Bing. Tu domā, ka viņi bloķēs reklāmas ar ko viņi pelna? Viņiem tak ir tāds pats naudas krāns kā Googlei ads.

Kristaps

Es labāk neskriešu lietām pa priekšu. Protams, vienmēr jau atradīsies lapas, kurās ir ‘apieti’ šie reklāmbloķētāji, kaut vai bloķējot pārējo lapas saturu, kamēr reklāmbloķētājs netiek atslēgts.

Krotow

Šobrīd gan uBlock Origin ir labāks reklāmu izgriezējs par AdBlock, kuram cauri birst vesela virkne pēdējos gados saražoto pāradresācijas spamlapu un līdzīgas nozīmes vēmekļstrēmeles, kas sabāztas pa dažādu ziņu u.tml. lapu malām.

Critical Thinker

nu, ja reklāmas tik ļoti traucē, tad varbūt tādus resursus neapmeklēt vispār? ja reklāmas noņemtu vispār, daudzi resursi vairs nespētu piedāvāt esošo saturu bez maksas.
ja jau tās reklāmas tik ļoti traucē, var iet uz godīgiem maksas resursiem vai apmeklēt tikai vientuļus blogerus ar 10 lasītājiem…

digitalk

kaut tu turpmāk mobilās sites lasītu uz vienas ceturtdaļas ekrāna! ;)