Microsoft pirms trīs gadiem izziņoja Surface Hub – jaunu ierīci, kas paredzēta konferenču telpām, apvienojot iepriekš izmantotās ierīces prezentācijām un konferences zvaniem vienā digitālā tāfelē pie sienas. Pirmās paaudzes Surface Hub bija pieejami izmēros līdz 84 collām.

Jaunais Surface Hub 2 ir atnācis ar paplašinātu iespēju klāstu, ierīce būs pieejama ar 50.5 collu 3:2 malu attiecības ekrānu ar 4K+ izšķirtspēju. Surface Hub 2 būs pagriežams gan ainavas, gan arī portreta skatā, lai labāk attēlotu informāciju.

Surface Hub 2 būs pieejams tikai 50.5 collu izmērā, jo ierīces paredzēts saslēgt līdz pat četrām kopā, ja ir nepieciešamība pēc lielākas ekrāna platības. Surface Hub 2 atbalsta Windows Hello autentifikāciju, lai katrs prezentācijas demonstrētājs varētu ātri piekļūt savam saturam. Surface Hub 2 iebūvēti mikrofoni, kas ļauj veikt konferences zvanus arī atrodoties telpā tālāk no ierīces.

Surface Hub 2 nonāks pārdošanā 2019. gadā. Cenas vēl nav zināmas, bet pirmās paaudzes Surface Hub ar 55 collu ekrānu maksāja 7000 dolāru.

 • pirmklasnieks

  vai viedais krītiņs arī būs komplektā )))

  • http://Www.kursors.lv Artis Ābols

   Šobrīd MS risinot problēmu ar digitālo irbuli. Esošie Surface irbuļi esot pārāk švaki, to darbību nespēj tik liels ekrāns reģistrēt.

  • Krotow

   Gan jau atradīsies kāds aizmārša, kas grafikam ar nenomazgājamo marķieri trūkstošo piezīmēs.

 • Pumba

  Latvijā nez kāds ar pirs šos pa tiem ‘stabiem’ nenormālajiem?

  • digitalk

   ABLV būtu nopirkusi ;)

  • http://Www.kursors.lv Artis Ābols

   Latvijas veiklās rokas parasti izmanto kādu 55 vai 65 collu LG vai Samsung lēto TV kopā ar Miracast tipa puļķi un datora galā arī ir kaut kāds HDMI aprāts ar miljons perehodniķiem un USB lādēšanu. Dīvaini, bet tas strādā uz prezentācijām. Pazvanīt, protams, neizdosies. Tam būs jālenž laptopā.