Baumas norāda, ka Google gatavo divus viedpulksteņus ar Pixel zīmolu. Tie gaidāmi rudenī kopā ar Pixel 3 sērijas viedtālruņiem. Citi baumu avoti norāda uzreiz uz trim vienlaikus ar viedtālruņiem izziņotiem Pixel pulksteņiem.

Visi trīs Pixel viedpulksteņi saņēmuši kodētus nosaukumus Triton, Ling un Sardine. Trijotni darbināšot Qualcomm Snapdragon Wear 3100 procesors, kas veidots speciāli valkājamām viedierīcēm – Wear 3100 procesors tērē mazāku enerģijas apjomu.

Pagaidām nav zināmi Google viedo pulksteņu izmēri, nav pat zināms, vai būs pieejami vairāku izmēru Google viedpulksteņi. Kodētie nosaukumi var apzīmēt parasto modeli, 4G modeli un sportiskāku vai tieši pretēji klasiskāku viedpulksteņa modeli.

Google nekas cits neatliek – nākas vien pašiem reklamēt Wear OS, jo vairāki Wear OS pulksteņu ražotāji ir apturējuši vai sabremzējuši ražošanu zemā pieprasījuma dēļ.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
edzuslv Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
edzuslv
Viesis
edzuslv

Nav tā, ka nav kas ražo un Googlei jāķeras klāt. Qualcomm kopš iepriekšējās paaudzes nav izlaidis jaunus procesorus, ko ražotājiem izmantot. https://arstechnica.com/gadgets/2018/02/android-wear-is-getting-killed-and-its-all-qualcomms-fault/