Ir radīta Latvijas tirgum unikāla aplikācija “​Sale – iepērcies izdevīgi​” kā ikdienas palīgs, kas apkopo vienuviet visus labākos veikalu akcijas preču piedāvājumus Latvijā. Tā kalpos par lielisku palīgu cilvēkiem, kuri ikdienas gaitās vēlās ekonomēt savus līdzekļus un laiku. Aplikācija ir veidota, lai ikviens mūsdienu straujajā dzīves ritmā varētu ērti pārredzēt akcijas preču bukletus jebkurā vietā un laikā.

Mobilajā aplikācijā akcijas preču ērtā navigācija ļauj aplūkot aktuālos piedāvājumus gan pēc interesējošā veikala, gan produktu grupām. Esi pirmais, kurš apskata veikalu akciju bukletus, kā arī uzzina, kurā veikalā ir visizdevīgākais piedāvājums. Apkopotie bukleti regulāri tiek atjaunināti un lietotājiem ir iespēja regulāri saņem automātiskus paziņojumus par jaunākajiem akcijas preču piedāvājumiem.

Aplikācija ir izstrādāta Latvijā pēc Igaunijas kompānijas “Online Media OÜ” pasūtījuma.

Mobilā aplikācija bez maksas ir pieejama Apple un Android viedtālruņu lietotājiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

“modernie rakstnieki” – This app is incompatible with all of your devices. tai pat laikā Swedbanka, SmartID un Taxify strādā – ir tomēr arī normāli programmētāji sastopami…

Lapsinieks

visas avīzītes, kas no pastkastes uzreiz nonāk miskastē – tagad smuki saliktas vienā lietotnē. Kurā kategorijā, pie sātana, iespējams atrast kafiju???

geksis

Nezinu kur ir kafija, bet estrella čipsi ir pie alkohola :)

Lapsinieks

nu tas ir diezgan loģiski

Krotow

Vācijā alus vēl nesen neskaitījās alkohols :) Kā ir tagad, nezinu.

Skābene

Vecīt, lai arī kāda akcija nebūtu kafijai, Nīderlandē un Beļģijā kafija arī bez akcijas būs lētāka, un daudz, daudz aromātiskāka par tiem salmiem, ko Latvijā sauc par kafiju!
Gan jau tev ir kāds paziņa, kas regulāri kursē uz Briseli un var tev kādu paciņu atvest!

Lapsinieks

klau, ko tu man lien virsū ar savu kafiju jau kuro reizi. tak atrodi sev kādu draudziņu ar ko pie hektora glāzes pārspriest savas urbānās leģendas

Skābene

Pareizi, tu tak Optima līnijas piekritējs! :)

x

Latvijā ir tikai dažas grauzdētavas un labai kafijai nav nekādu akciju. Bet par pašimportu – pilnai laimei 100 gudrie prāto, vai nevajag iekasēt akcīzi par eiropās pirktas kafijas ievešanu – dzeriet to, kas jau ir nostāvējies plauktos (un lielveikalos tie nudien ir granulēti pakaiši, nevis kafija).

Lapsinieks

Illy Latvijā vai vācijā pirkts neatšķiras. Par visādiem jacobs vai merrild nemācēšu teikt – tādus nedzeru.

x

par illy cenu var pirkt svaigu – nedēļu-divas atpakaļ grauzdētu kafiju, nevis ticēt tam, ka bundžā glabāta kafija saglabā īpašības ilgāk par mēnesi no grauzdēšanas brīži. man arī netīk itāļu grauzdējums, kas nozīmē ka vidējais jau ir ar eļļām ārpusē (tādas vispār var glabāt 2 nedēļas, pēc tam viss ir izgarojis un izžuvis).

Skābene

Prātot jau var, bet pat Gudrie igauņi vēl nav izprātojuši kā ar akcīzi aplikt Latvijā iepirkto šmigu! Ja izdomās mehānismu, tad jau mūsējie nošpikos, bet pagaidām tas mani nesatrauc!

x

igauņiem citi ģeogrāfiskie apstākļi – paši brauc pakaļ, nevis sūta pa pastu.

efektīvi var kontrolēt, tikai piedaloties bankām, kam uzliktu par pienākumu ziņot par maksājumiem un pārvadātājiem, ar kuru palīdzību sūtījums no ārzemju internetveikala ieceļo. ja ved somā, saprotams, ka kontrolēt nav iespējams.

akcīze kafijai arī ir nevis vietējo ražotāju pasargāšanai, bet vienkārši “eu, dodiet šurp naudu!” un rezultātā vietējie uzņēmēji nav nekādi ieguvēji – ja cilvēkam ir lieks viens eiro, tad viņš vienkārši izdzers mazāk kafijas.

Skābene

Akcīzes nodoklis kāreiz ir nodokli ar kuru regulē konkrētas preces patēriņu.
Piemēram, alkohols kaitē veselībai, tāpēc piemēro akcīzi, lai samazinātu patēriņu.
Ja gribētu pildīt valsts kasi, tad samazinātu akcīzi kafijai, vairotu noietu un Valsts budžets tiktu pildīts uz PVN un Uzņēmuma Ienākuma nodokļa rēķina.

Uldis M.

Kārtējā vai unikāla? kaut kā neiet kopā… Virsrakstā kārtējā, pirmajā rindā unikāla…

Kristaps Skutelis

Es atļāvos uzlabot virsrakstu, lai tas nav pārlieku slavinošs. Pārējais relīzes teksts gan atstāts nemainīts.

AndrisB

Ja šī ir kārtējā, kura ir labākā? Nav sanācis ierakstīt nevienu, bet varbūt kādreiz noder.