Sony paziņojis, ka mobilais kabatas izmēra projektors MP-CD1 Eiropu sasniegs šā gada pavasarī. Projektors MP-CD1 ir tik mazs, ka viegli ieguļ plaukstā, taču spēj projicēt saturu 3 metru platumā no neliela attāluma (aptuveni 3,5 m). Šis ir patiešām daudzpusīgs projektors, kas sver tikai 280g, uzreiz padarot jebkuru virsmu par plašu ekrānu. Projektors darbojas teju nedzirdami, līdz ar to ir ideāli piemērots gan biznesa prezentācijām, gan spēlēm, brīvdabas pasākumiem un kino vakariem ģimenes lokā.

Projektora krāsainajā displejā izmantota DLP® IntelliBright™ tehnoloģija, ko darbina moderns attēla apstrādes algoritms, kas pastiprina spilgtumu, neietekmējot baterijas patēriņu.

Projektora unikālais dizains ļauj līdz minimumam samazināt uzkaršanu un vienlaikus saglabā augstu spilgtuma līmeni. Ērtā kabatas izmēra ierīce jau izpelnījusies atzinību un ir godalgota ar dizaina balvu iF 2018 Design Award. Pēc ANSI standarta 105 lūmeni un 5000 mAh iebūvētā baterija dod iespēju lietotājiem projicēt skaidru un spilgtu attēlu neuztraucoties par baterijas uzlādi līdz pat divām stundām. Projektora darbības laiku var pagarināt, vienkārši uzlādējot to, izmantojot standarta USB-C pieslēgvietu. To var izdarīt arī projektora darbības laikā, līdz ar to ne vienmēr ir nepieciešams atbilstošais AC adapteris, ko mēdz aizmirst. Ja projektoru MP-CD1 ir paredzēts lietot brīvā dabā, to viegli iespējams uzlādēt no pārnēsājamā akumulatora.

Ar superātru iesilšanas laiku (līdz 5 sekundēm) un vienkāršām pieslēgšanas iespējām ar HDMI, saturu var projicēt no dažādiem avotiem, piemēram, personālā datora vai pat PlayStation, un burtiski pāris sekunžu laikā dalīties ar visiem klātesošajiem.

Projektora automātiskā korekcija nodrošina pilnekrāna attēlu bez defektiem, arī raidot no leņķa. Savukārt dinamiskā attēla režīms uzlabo bilžu un video optimālo spilgtumu un piesātinājumu. Ierīces apakšpusē atrodas arī standarta trijkāja ligzda, kas atvieglo projicēšanu uz jebkuras virsmas, pat uz griestiem.

Projektors MP-CD1 Eiropā būs nopērkams no 2018. gada aprīļa un maksās aptuveni €400.

Sony MP-CD1 tehniskā specifikācija

Modelis MP-CD1 Mobile Projektors
Projicētā attēla izmērs Max. 3 m no 3.45 m attāluma
Kontrasta koeficients 400:1
Izvades izšķirtspēja 854 x 480
Krāsu reproducējamība Full colour (16 770 000 krāsas)
Svars Apt. 280g
Nepārtraukts projektora darbības laiks (no pilnas uzlādes) Apt. 120 minūtes (pilna uzlāde un bez pieslēgšanās enerģijas avotam)
Izmēri (platums, augstums, garums) Apt.83,0 mm; 16,0 mm; 150,0 mm
Aksesuāri Somiņa (1)

HDMI vads 1m (1)

USB-C vads 1m (1)

Mikro USB uz USB-C adapters (1)

11 komentāri

 1. Nu vienkārši pasaka. Un kam tos lielos monstrus ražo pa bargu naudu, kuri, pie tam, tik tumsā labi rāda.

 2. Viss būtu OK,ja vien Sony izgatavotu tālruņus ar Windows 10 programmatūru,ne tikai Anroid.
  Lai cik noslīpētu visas tehnoloģiju nianses,tomēr vēl aizvien,ir kur augt un pilnveidoties.
  Paldies.
  Jauku Jums visiem šo laiku.

 3. Tas,ka tiek izgudrota un izgatavota šāda ierīce,domāju,ka nākotnē,tik iemontēti arī viedtālruņos,planšetēs,datoros un pat foto aparātos.
  Tas ir,vēl viens attīstības ceļš,uz ko iet un sasniegt mērķi.
  Visu labu Jums.

  • Lapsiniekam taisnība,
   Ir jau sen bijuši gan mobilie, gan arī videokameras ar iebūvētiem LED projektoriem.
   Vienīgais reālais pielietojums šādam LED projektoram varētu būt kādā biznesa klases laptopā, lai gan šaubos ka arī tur tas projektors reāli tiktu pielietots…
   Projektori tomēr kā suga mūsdienās jau sāk izmirt – gan mājas kino baudītāji gan ofisi nelielām sanāksmju telpām izvēlas lielizmēra TV (ekrānus).
   Ar projektoriem mūsdienās ir tāpat kā ar fotokamerām – lielajiem un nopietnajiem ir sava niša, mazos mazjaudīgos aizstāj citi risinājumi…

  • Ak dies, vēlamā par esošo gribošie spameri tagad arī te :(

   Š’diem projektoriem pizneza vajadzībām prasās pēc hologrāfiskas bildes. Taču vai tas būs un vai mēs to piedzīvosim, vvz. Pagaidām derēs tikai mazajiem urlofaniem, ko pie tuča trepjutelpā uz sienas youtube skatīties.

Ir ko teikt?