“Revolut” paziņoja ilgi gaidīto jaunumu – no šā brīža pieeja kriptovalūtu pakalpojumiem būs pieejama visiem patērētajiem, kuri varēs pirkt, glabāt un izmainīt bitmonētas, litemonētas un ēteru no 25 fiat valūtām ātrāk nekā 30 sekunžu laikā. Visi patērētāji, kuri vēlas pieiet kriptovalūtas pakalpojumam, nonāks kopējā gaidītāju sarakstā un pakāpeniski sagaidīs piedāvājuma atvēršanu.

Lai kriptovalūtu lietošana būtu vēl ērtāka, “Revolut” pirmo reizi pasaulē sniedz iespēju maiņu veikt izmantojot jebkuru no 25 dažādajām fiat valūtām – tādā veidā tie, kuri vēlas kriptovalūtu iegādāties par, piemēram, Polijas zlotiem vai Šveices frankiem, izvairīsies no valūtas maiņas maksājumiem, jo nenāksies naudu sākumā izmainīt ASV dolāros vai eiro.

Mazāk par 30 sekundēm ilgstošā naudas maiņa uz kriptovalūtu ir pagaidām ātrākais un vienkāršākais veids pasaulē tiem, kuri vēlas iegūt pieeju kripto aktīviem. Kriptovalūtas tiek glabātas “Revolut” sīklietotnē, bet patērētāji savā starpā pilnīgi bez maksas var pārsūtīt esošās  bitmonētas, litemonētas vai ēteru.

Par pirmo kriptovalūtu piedāvājuma fāzi tika paziņots pagājušā gada decembrī – tad pieeju pie tām varēja saņemt patērētāji, kuri ir “Premium” locekļi vai tie, kuri “Revolut” veiksmīgi pievienoja vēl trīs personas. Tāds ierobežojums “Revolut” palīdzēja savaldīt neticami lielo interesi par pakalpojumu.

“Bijām pārsteigti par to, cik cilvēku bija ieinteresēti par mūsu kriptovalūtu pakalpojumu, tādēļ tagad priecājamies, ka varam to piedāvāt visiem saviem patērētājiem. Visas sistēmas tika atbilstoši atjaunotas un testētas, tādēļ esam pilnībā gatavi tikt galā ar pieprasījumu un izvairīties no sistēmas traucējumiem”, – apgalvo “Revolut” Baltijas reģiona vadītājs Andris Bičeika (Andrius Bičeika).

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kaspars MelkisxJanis Alksnis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Janis Alksnis
Viesis
Janis Alksnis

pagaidām vēl nav pieejama kripto valūta

Kaspars Melkis
Viesis
Kaspars Melkis

Nepatīkami. Pašreizējās kriptovalūtas ir amorālas, jo izkūpina gaisā elektrību. Laikam atteikšos no Revolut, ja tās tiešām tiks atbalstītas.

x
Viesis
x

pag, saražos galīgu skaitu un pārstās. turklāt, elektrību taču varot ražot izmantojot saules vai ūdens enerģiju, nevajag par varītēm dedzināt vērtīgās dinozauru fekālijas.

zelta nauda varēja pastāvēt, jo zeltam nebija cita pielietojuma, kā ar to mainīties. tagad no tā māk taisīt daudzko noderīgu, ieskaitot zobus reperiem.

katrai evolūcijas fāzei labāk der cits maksāšanas līdzeklis, arī bitnaudas kādreiz būs noiets posms.

Kaspars Melkis
Viesis
Kaspars Melkis

Nav tā, ka saražos visas, jo tas ir uztaisīts tā, ka pieaugs ražošanas grūtības.

Pasaule jau atteicās no zelta standarta, jo tas vairs nedarbojās dinamiskā ekonomikā. Kāpēc lai šajā posmā mums būtu jāatgriežas pie zelta?

x
Viesis
x

tiesa, pie zelta atgriezties nevajag. bet kāpēc lietot papīru? papīrs kalpo vienīgi kā starpposms maiņā uz cipariem bankas kontā.

Kaspars Melkis
Viesis
Kaspars Melkis

Mazos maksājumos papīram nav nekādas vainas.