Google Maps lietotne Android un iOS viedierīcēm pievieno jaunu un ļoti noderīgu iespēju – paziņojumus par mirkli, kad būtu jākāpj ārā no sabiedriskā transporta. Google Maps par nepieciešamību izkāpt ziņos ar tā saucamo push paziņojumu.

Līdzvērtīgu iespēju jau šobrīd piedāvā CityMapper un pāris citas navigācijas lietotnes, kurā ir iekļauts sabiedriskais transports. Īpaši noderīga jaunā iespēja būs ceļojot un arī garlaicīgos ikdienas maršrutos, kuros ik pa laikam gadās iemigt.

Kā jau ierasts, iespēja nonāks pie visiem lietotājiem pāris nedēļu laikā. Visticamāk, paziņojumi būs pieejami arī Latvijā, jo pēdējos mēnešos pamatīgi augusi Google Maps precizitāte un arī iespēju klāsts tieši sabiedriskā transporta lietotājiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
GGrs

Nez cik precīzi tas metro darbosies, diezgan bieži sanāk braukt, parasti virszemē atrodu maršrutu, google maps smuki parāda kādas pieturas pa ceļam un kāds nosaukums tai kurā jākāpj ārā. Nezinu vai tādam paziņojumam metro var baigi ticēt, drošāk pašam čekot.

Džons Bobkets

Windows Mobile kartes jau kādu laiku ziņo, kurās pieturās jākāpj laukā, šī nav gluži jauna fīčā

Kristaps K.

Bilde gan diezi vai tā labākā piemeklēta – Londonas metro lielākoties nav zonas.

REALAIS

Tur jau nav īsti sakars ar zonu. Tām aplikācijām ir informācija par visu metro laikiem. To, ko tu redzi iekš metro stacijas tablo, tu redzi to pašu aplikācijās, un tad jau aplikācija balstās uz to.
Tas ir tāpat kā tām aplikācijām ir pieeja visu Londonu autobusu GPS sistēmām.
Centrā metro ir zem zemes pārsvarā bet kopumā, lielākā daļa no Londonas metro līnijām ir virs zemes. Nemaz neminot, ka visās stacijās ir arī bezmaksas wifi. Protams, ar UK numuriem.

LAN

Galvenais Āzijā/Āfrikā pārbaudīt vai transporlīdzeklis ir apstājies kad lietotne saka, kad jākapj ārā… comment image?w=640