Grammarly ir gandrīz perfekts tiešsaistes rīks tiem, kuri raksta angliski. Grammarly bija pieejams kā Chrome pārlūka spraudnis, aptuveni mēnesi ir pieejama arī Grammarly iOS ekrāna tastatūra, un beidzot Grammarly nonācis arī Android ekrāna tastatūras veidolā.

Grammarly, protams, nav vienīgais pareizrakstības rīks angļu valodā, tomēr Grammarly veic teksta pārbaudi bez nepieciešamības to iekopēt mājaslapā vai citviet. Grammarly veic teksta pārlasīšanu tā rakstīšanas laikā, vienlaikus tiek ieteikti arī teksta labojumi. Grammarly tastatūra labos arī Twitter, Facebook un tamlīdzīgus ierakstus.

Grammarly nav perfekts, rīks ne vienmēr atpazīs kļūdainus teikumus. Uzlabotie rakstīšanas rīki (stila kļūdu labojumi un plašāks vārdu krājums) pieejams tikai premium lietotājiem, bet Grammarly ir vērts izmēģināt.

Grammarly mājaslapa, Android ekrāna tastatūra un iOS tastatūra.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis Meisters

Lietoju Grammarly Premium jau 2 gadus un neiztieku ne dienu bez tā. Klaviatūra dikti patikās, bet baigi neder, ja raksti 50% LV, 50% EN.

digitalk

Grammarly klaviatūrā nevar pārslēgt valodas?

Skābene

Slēgāt valodas ir neērti! Labāk kā SwiftKey, kad var maukt vairākās valodās!

Elvis Meisters

Var, bet ir tā, ka ikdienas sarakstēs lietoju 50% EN 50% LV :D

Kaspars Vjaksa

pagaidām labāku risinājumu kā Swiftkey neesmu atradis! Viarākas valodas, mācās ko raksti un sync ar cloud, nomaini telefoni ielogojies un viss tavs “atcerētais” rakstītais ir atpakaļ!