Grammarly ir gandrīz perfekts tiešsaistes rīks tiem, kuri raksta angliski. Grammarly bija pieejams kā Chrome pārlūka spraudnis, aptuveni mēnesi ir pieejama arī Grammarly iOS ekrāna tastatūra, un beidzot Grammarly nonācis arī Android ekrāna tastatūras veidolā.

Grammarly, protams, nav vienīgais pareizrakstības rīks angļu valodā, tomēr Grammarly veic teksta pārbaudi bez nepieciešamības to iekopēt mājaslapā vai citviet. Grammarly veic teksta pārlasīšanu tā rakstīšanas laikā, vienlaikus tiek ieteikti arī teksta labojumi. Grammarly tastatūra labos arī Twitter, Facebook un tamlīdzīgus ierakstus.

Grammarly nav perfekts, rīks ne vienmēr atpazīs kļūdainus teikumus. Uzlabotie rakstīšanas rīki (stila kļūdu labojumi un plašāks vārdu krājums) pieejams tikai premium lietotājiem, bet Grammarly ir vērts izmēģināt.

Grammarly mājaslapa, Android ekrāna tastatūra un iOS tastatūra.

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Elvis MeistersKaspars VjaksaSkābenedigitalk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Elvis Meisters
Guest
Elvis Meisters

Lietoju Grammarly Premium jau 2 gadus un neiztieku ne dienu bez tā. Klaviatūra dikti patikās, bet baigi neder, ja raksti 50% LV, 50% EN.

digitalk
Guest
digitalk

Grammarly klaviatūrā nevar pārslēgt valodas?

Skābene
Guest
Skābene

Slēgāt valodas ir neērti! Labāk kā SwiftKey, kad var maukt vairākās valodās!

Elvis Meisters
Guest
Elvis Meisters

Var, bet ir tā, ka ikdienas sarakstēs lietoju 50% EN 50% LV :D

Kaspars Vjaksa
Guest
Kaspars Vjaksa

pagaidām labāku risinājumu kā Swiftkey neesmu atradis! Viarākas valodas, mācās ko raksti un sync ar cloud, nomaini telefoni ielogojies un viss tavs “atcerētais” rakstītais ir atpakaļ!