Datortehnikas un datoru aksesuāru ražotājs Gigabyte tikko izziņojis jaunumu, kas varētu kādreiz nākotnē aizstāt ierastās mehāniskās un varbūt pat membrānas tastatūras. Gigabyte AORUS K9 tastatūrā mehānisko slēdžu vietā tiks izmantoti optiskie slēdži.

Gigabyte AORUS K9 tastatūra veidota kā ļoti izturīga, tiek solīts, ka jaunie slēdži ir daudz izturīgāki par ierastajiem mehāniskajiem slēdžiem. Turklāt Flaretech slēdžu tehnoloģija reģistrē pogas nospiešanu 0.03 ms laikā, kamēr mehāniskajās tastatūrās piespiediena reģistrēšana paņem 20 ms. Flaretech slēdžu mūžu sola vismaz 100 miljonus pogas nospiedienus (mehāniskajām tastatūrām tiek solīti 50 miljoni pogas piespiedienu).

No AORUS K9 tastatūras ieguvums varētu būt tikai spēļu entuziastiem, kuriem ierasts visai pamatīgas summas tērēt par datora aksesuāriem. Parasti ļaudis jau tāpat nespēj sagremot mehānisko tastatūru cenas, kas sākas no aptuveni 100 eiro.

Gigabyte AORUS K9 tastatūras cena un pieejamība pagaidām nav zināma.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Pogas ar fotoelementiem bija jau mainfreimu zaļajos teksta terminālos pirms 40+ gadiem. Masveidā neturpinājās personālajos datoros, jo ražošanā dārgas. Toreiz vispār maksāja kosmosu. Arī tagad Juris Kartupelis neko dārgāku par Acme klaviatūru par 3 EUR nepirks. Tur arī visa sāls.

digitalk

ne vārda par taustiņu fīdbeku, visdrīzāk tāda nebūs. apšaubāmas inovācijas.

Krotow

Pārāk spēcīgiem klabinātājiem atkarībā no spiediena spēka ieslēgs pirkstgalu piededzināšanas funkciju.

x

>Parasti ļaudis jau tāpat nespēj sagremot mehānisko tastatūru cenas, kas sākas no aptuveni 100 eiro.

tie paši, kuri reizi 2-3 gados noliek kiloeiru par mazgabarīta saziņas iekārtu?)