Reklāma

E-pasta robots atbildēs uz visām “Nigērijas prinču” vēstulēm

Jaunākie raksti

Logitech Ergo M575 datorpeles apskats – kad bumbiņa kustina kursoru

Dažādi ergonomiski risinājumi nav nekas jauns, bet tie kļuvuši arvien aktuālāki laikā, kad daudzi pārgāja strādāt no ofisa uz...

Paredzams, ka drīzumā iPhone lietotāji sāks ieraudzīt arvien vairāk reklāmu

Līdz šim iPhone lietotāji netika pārāk noslogoti ar dažādām reklāmām, taču tuvākā nākotnē tas varētu notikt, un arvien vairāk...

“Beats” izstrādājis īpašas austiņas Kimas Kardašjanas gaumē

"Apple" piederošais uzņēmums "Beats" jau vairākkārt radījis īpašas kolekcijas bezvadu austiņas. Piemēram, ir dzirdēts gan par Ukrainai veltītām austiņām,...

“Elektrum Drive” un e-mobi tīklā būs vienota norēķinu sistēma

Konkurences padome lēmusi atļaut AS “Latvenergo”, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) un AS “Unifiedpost” paziņoto vienošanos, kas nodrošinās...

Mākslīgā intelekta talantu programmai pirmais izlaidums

Trešdien, 10. augustā, Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, Liepājas tehnoloģiju klasteris un Liepājas pašvaldība rīkoja pirmo Mākslīgā intelekta talantu programmas izlaidumu....

Nevienam nav noslēpums, ka internets ir pārpildīts ar neskaitāmiem krāpniekiem, kuri vēlas ar e-pastu sarakstes starpniecību iegūt uzticību un izkrāpt dažus simtus eiro. Ik pa laikam tiek lasīts par saraksti ar kārtējo “Nigērijas princi” izklaides nolūkos, tomēr tagad vari šo nodarbi uzticēt čata robotam.

Jaunzēlandē bāzēts tiešsaistes drošības uzņēmumus Netsafe izstrādājis rīku Re:scam, kas ar mākslīgā intelekta veidotu saraksti nokaitinās krāpniekus līdz baltkvēlei. Re:scam bots pārņems saraksti, lai pamatīgi patērētu krāpnieka laiku.

Lai izmantotu Re:scam rīku, atliek vien e-pasta saraksti pārsūtīt (Forward) uz me@rescam.org. Re:scam pārņems saraksti, kuru čata robots var turpināt bezgalīgi, atbildot uz krāpnieka vēstulēm ar visādām muļķībām. Čata botam ir vairākas “personības”, tas sarakstē pieļauj gramatikas kļūdas, lai krāpnieks tik ātri nesaprot, ka pēdējās desmit vēstules radījis mākslīgais intelekts.

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks
10.11.2017 13:41

nu nez… sarakstīties var būt ļoti aizraujoši! http://ilaarijs.blogspot.com/search/label/scambaiting#axzz1ToONQKCQ

as
10.11.2017 13:53

Ilarijs malacis, lai arī neredzu visus viņa rakstus (?) bet arī spamrobota ideja nav peļama! Pats esmu sarakstījies ar čali ukrainā, kas manis pārdotu lietu vēlējās iegūt, maksājot caur paypal, bet beigās viss pasīka

digitalk
10.11.2017 16:58
Reply to  as

manis pārdotu lietu vēlējās iegūt, maksājot caur paypal – pagaidām pēc scama neizklausās…

x
10.11.2017 17:31
Reply to  digitalk

If you don’t receive the item that you ordered, or it shows up significantly different from its description, you may qualify for Purchase Protection, and we’ll reimburse you for the full purchase price plus any original shipping costs, subject to terms and limitations.

ir gana ķēmu, kuri apguvuši peipala hakus – vai nu sūtījums nav saņemts vai prece neatbilst aprakstam/uzdotajam stāvoklim. tad vēl atgriešanas triks. info ir par šo.

daudzi pārdevēji cenšas neizmantot paypalu tieši šo iemeslu dēļ – var i preci zaudēt, i bez naudas palikt.

digitalk
11.11.2017 11:44
Reply to  x

ko tad pārdevēji izmanto, kas vienlaicīgi arī pircējus aizsargā? kredkartēm takš arī līdzīga politika – vari noprotestēt maksājumu bankā.

bombelats
11.11.2017 17:30
Reply to  digitalk

Arī tirgoju auto, un pircējs bija tjipa jūrā uz kuģa ar limitētiem sakariem un tml. bla bla bla. Samaksai vajadzēja notikt caur PP. Tur triks slēpās ar viltotām PP lapām, bet sīkumos vairs neatminos kā konkrēti.

Jānis
10.11.2017 14:25

”Nigērijas prinči” gan jau arī robotu pierunās iemaksāt summu par dokumentu noformēšanu lai mantotu minjonus no onkuļa Sema, kurš ir attāls Tavs radinieks!

x
10.11.2017 17:22

aha, jauna veida pretspama rīki – negantais bots kaitinās, kamēr spameris uzsprāgs, jautrais bots sūtīs jokus, kurus lasot spameris mirs no smiešanās. nu, protams.

Ivars Indāns
10.11.2017 22:35

Nez, kas notiek, ja spamrobotam pārsūta kādu normālu e-pastu?
Varētu būt interesanti (tikai nezinu, kuram) :)

KKTK
11.11.2017 13:42

Interesanti, vai var pasekot tai sarakstei? Varbūt tur iznāk kāds labs lasāmgabals? Pirmo jau nosūtīju :D

11.11.2017 14:36

comment image

Reklāma