Apple tikko izziņojis jaunākos pārdošanas rādītājus par pēdējiem trim mēnešiem. Pagaidām statistika par iPhone pārdošanas apjomiem ir nepilnīga, jo iPhone 8 un iPhone 8 Plus pieejams īsāku periodu, bet iPhone X pārdošana tikai šobrīd tiek uzsākta.

Trīs mēnešu laikā Apple spējis pārdot 46.7 miljonus iPhone, kas ir 2.6% kāpums pret pagājušo gadu. Turklāt iPhone nav vienīgais Apple produkts, kas piedzīvojis pārdošanas apjomu kāpumu. Lieliski veicies arī citiem Apple produktiem.

iPad Pro modeļi kopā ar lētākajiem iPad sastāda 10.3 miljonus pārdotu planšetdatoru, tādējādi nodrošinot tik ilgi gaidīto divciparu (11%) kāpumu pret iepriekšējo gadu. Apple vairākus gadus neveicās ar iPad pārdošanu, bet pēdējie divi ceturkšņi parāda, ka iPad vēl ir viedierīce ar potenciālu.

Pārdoti 5.3 miljoni Mac datori, pamatīgu ieguldījumu sniedz atjaunotais MacBook Pro.

Apple piedāvātie servisi (mūzikas straumēšana, lietotņu veikals utt.) nodrošināja 8.5 miljardu dolāru ieņēmumus, kas ir otrs labākais rezultāts Apple vēsturē un 34% pieaugums pret iepriekšējā gada šo pašu periodu.

Sagaidāms, ka nākamie trīs mēneši atnesīs Apple jaunus pārdošanas rekordus, jo tikai šobrīd pasaulē ir dota zaļā gaisma iPhone X pārdošanai, tāpat tuvojas Ziemassvētki, kad Apple produkcija ir ļoti gaidīta zem eglītes.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

novietojot ai-dāvanu zem eglītes, raugieties lai tā necieš no pilošā vaska, liesmām un ūdens.
ok, ūdens būtu arī ne tik būtiski, ūdensdrošas tomēr.

Skābene

Ihone un Ipad ir tāds mēsls, jo gadu no gada ir viens un tas pats defekts. Lādētāja baltais vads sāk dzeltēt, atslāņojas, un nodrūp! Nu kā tā var!?
Piemērs saitē:
https://www.quora.com/How-come-iPhone-charger-cords-go-bad

Kristaps Skutelis

Tu to lieto nepareizi :)

x

par ilgu! sen bija jāpērk jaunāks modelis un tur būtu arī jauns vads līdzi.
niščebrodi, kas lieto vadu ilgāk par paredzēto 1 gadu, kavē progresu un faktiski, ir kaitnieki, kas rada negūtos ienākumus ražotājiem. uz tiesu tādus, un viss!

davfreim

Nu šogad jau diezgan laba iespēja atsvaidzināt mobilo ierīču parku, iPad (parastais ne Pro) ir diezgan lēts un ļoti žiperīgs, 8.iPhone arī diezgan labā cenā, ja negribas X. Un 5SE, kam gribas mazu telefonu vispār 300+€ un veiktspēja iespaidīga.

Skābene

Bet kāpēc man būtu jāpērk draņķis ar drūpošu vadu!? Samsungam pēc 3 gadu lietošanas vads kā jauns! Un Apple joprojām nav IR blastera. Ko tad man tagad darīt, turēt 10 pultis,lai ieslēgtu TV, Resīveri, Kodišku, Dreamboxu, dekoderi, Multimedia kasti,uc pričendāļus? Pilnīgs atstoiņiks tas crapple! :D

Kristaps Skutelis

Atlikt glupību runāšanu! Kāds vēl IR blāsteris 2017. gada nogalē?

Lapsinieks

pac glupības runā. joprojām visas kastes ar pultīm, hi-end tai skaitā, darbojās uz IR. kādu laiku no mobilajiem blasteris bija pazudis, tagad visi atkal stumj iekšā.

Kristaps Skutelis

Aha, un taviem Huawejiem ir IR :)

x

manuprāt, IR telefonā ir pilnīgi neobligāti, jo kalpo epizodiskai lietošanai.
ikdienā lietota pults ir lemta kritieniem un kurš gan grib to pacelt no grīdas ar zirnekli uz stikla, kas maksā pusi no trubas vērtības.

Kristaps Skutelis

Gluži manas domas. Cik man epizodiski ir bijuši telefoni ar IR, nekad neesmu ar tiem vadījis televizorus un kondicionierus. Pat ne iedomājies.

digitalk

es epizodiski esmu vizinājies ar auto, bet nekad neesmu to vadījis. tāpēc jau es ar to nelepojos un neizbīdu kā argumentu, ka auto nav vajadzīgs.

Lapsinieks

Nu P9 nav, bet mate 10 ir. Man gan hifi audiotehnika ir vēl no pirms IR laikiem ar kārtīgām pogām un tumbleriem

nabadanga

Es saprotu, ka investoriem rūp pārdoto ierīču skaits, ieņēmumi un peļņa, bet, ja būtu dati par Apple izmantošanā esošo ierīču skaita dinamiku, tas pateiktu daudz vairāk par notiekošo.

Elvis Meisters

Teorētiski ierīces nav sliktas. Protams iPhone X par 1300€ es nekad nepirktu, bet MacBook Pro ar retinu ļoti vēlētos, jo piemēram tāda paša Winša alternatīva ir Lenovo Yoga un Asus, kas maksā tik pat cik Macs. Agrāk dikti vajadzeja izmantot visādas specifiskās programmas, kas negāja ne uz Linkša, ne Makša. Bet tagad, kad i-marketings ir ikdiena, reāli sāk prasīties Mac, jo uz to neko citu nevar padarīt. Ne paspēlēt spēles ne ko citu, tā teikt, perfekta darba mašīna.

Gribēju teikt, ka nav brīnums, ka aug pārdošanas apjomi.