Samsung tikko izziņojis Connect Tag, kas ir neliela izsekošanas ierīce. Ar to paredzēts sekot līdzi bērna, seniora vai kāda cita ģimenes locekļa atrašanās vietai. Connect Tag ir nodēvēts par Lietu Interneta daļu, tas izmanto nevis Bluetooth LE, kā vairums līdzīgu ierīču, bet gan pārraides tehnoloģiju NB-IoT, Cat.M1 (angliski – narrowband network technology).

NB-IoT ir mobilo sakaru standarts, kas izmanto niecīgu datu un enerģijas patēriņu, vienlaikus nodrošinot pārsūtīto datu šifrēšanu. Samsung Connect Tag ir arī GPS, Wi-Fi un Cell ID pozicionēšanas iespējas.

Samsung Connect Tag ir 4.21 x 1.19 centimetrus liels, tam ir IP68 mitruma un putekļu noturība. Ar Connect Tag iespējams vadīt Samsung mājas ierīces, piemēram, ieslēgt gaismu, kad ar Connect Tag atrodies tās tuvumā, vai izslēgt televizoru, kad dodies prom no mājas. Tāpat tiek piedāvāta jau zināmā bērnu izsekošana ar iespēju paziņot, kad bērns ieiet un iznāk no skolas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LOOK

Ja cena būs pieņemama, pielietojums ir samērā plašs. Kaut vai dārgu mantu izsekošanai/atrašanai (velosipēdi, motocikli, foto/video tehnika utt.).

Krotow

Svars, savienojuma veids ar viedtālruni, papildus izmaksas (abonēšanas maksa trekera servisam), trieciennoturība – atkal aizmirsās?

Pēc 15-20 gadiem gaidām jauna tipa krimināllietas kur bērni apsūdzēs savus vecākus izspiegošanā. Jaunie advokāti jau klusām berzē rokas.

x

no mierizlīguma teksta – mēs attiesāsim $$ no meidžoriem par mūsu izspiegošanu un tad kompensēsim jums par bērnībā pārciesto)

Krotow

Nuja – pie reizes iekļaujot shēmu, kā apslaukt valsti par palielu ciparu.