Nākamās nedēļas sākumā Minhenē Huawei grasās izziņot vairākus jaunus viedtālruņu modeļus. No tiem pieejamākais un mūsu platuma grādiem interesantākais būs parastais Huawei Mate 10, par ko informāciju jau daļēji sniedzis pats ražotājs.

Jaunākās baumas par dārgāko Huawei Mate 10 Pro modeli norāda uz Galaxy Note stila digitālo irbuli, kas varētu saņemt arī spiediena jūtību un spēju noteikt irbuļa leņķi pret viedtālruņa ekrānu. Tiek arī uzskatīts, ka Huawei Mate 10 Pro irbulis drīzāk būtu dēvējams par viedu rakstāmpiederumu, kura iespējas varētu pielīdzināt Moleskine Smart Writing Set.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad Kursors dosies uz Minheni nolūkoties Huawei Mate 10 prezentācijā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
32 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
wils

Citi resursi to apraksta kā “viedo” pildspalvu, ar kuru nevarēs pa ekrānu švīkāt, tik uz papīra.

Artis Ābols

Tieši tā, tāpēc ir piebilde par Moleskine.

Lapsinieks

hoķ ubei – tas ir daudz krutāk – pierakstīt blociņā un sinhronizēt digitalizējot/ cik esmu redzējis piezīmes bakstītas ekrānā – reāli ķeburi. skaisti ir tikai reklāmas klipos.

Skābene

nepaies ne 3 gadi un iphone arī būs ar puļķi.

Lapsinieks

Kristap, kad, kur, cikos jāskatās un pie viena jāmēģina pirmajās rindās saskatīt Tavu rudo galvu un mirdzošās latgoļa acis?

Kristaps Skutelis

Ja pareizi saprotu laikus, tad plkst. 15:00 pēc mūsu (Latvijas) laika. Te skaties tiešraidi: https://www.youtube.com/watch?v=XVXytij8Rno

Lapsinieks

paldies. man gan rāda, ka divos pēc mūsu laika.

Lapsinieks

redzēs ko teiks apskatnieki. baigi jau izpogāja (pagaidām ar muti) i samsuņ, i aifonu. mate pro – 799 rubļi – izklausās labi. PC mode izklausās labi, bez jebkādām “kastītēm”.

Kristaps Skutelis

Mhm, kārtējais gadījums, kad specenei piegriež lielu vērību. Paskatīsimies kāds tas Mate 10 Pro ir sanācis praksē. Gaidi mūsu apskatu.

Andris

Tad tā arī ir, ka Pro Latvijā neredzēsim?

Kristaps Skutelis

Preses relīzē teikts, ka Latvijā būs arī Pro. Drīz salikšu bildes un nopublicēšu.

Lapsinieks

jau spaidi?

Kristaps Skutelis

Mhm. Šausminos par Huawei dizaineru gaumi. Nekādīgi nespēj tikt vaļā no tām briesmīgajām ikonu tēmām :)

Lapsinieks

jums, latgoļiem, neko neviens pa prātam nevar uztaisīt…

vai nu Tu nemāki smuko tēmu atrast vai arī var uzlikt netēmu ar oriģinālām ikonām.

Kristaps Skutelis

Protams, var māžoties ar tām bezgaumīgajām tēmām, bet kāpēc kaut kādas drausmas jāuzstāda pēc noklusējuma?

Lapsinieks

piekrītu

Jānis

Man šķiet ka gribēji teikt Eiro

Rubļos cena būtu 53891.27Rub

Lapsinieks

rublis arī āfrikā ir rublis.

Kristaps Skutelis

Beidz rubļoties!

Kristaps Skutelis

Manis veiktie benchmark testi (tiesa, uztverami piesardzīgi) necik neparāda, ka kāds kaut ko te būtu baigi izpogājis.

Lapsinieks

Tu tak saproti, ka benčmarki pa lielam ir bulšits; no sērijas – vai auto līdz 100 ieskrienās 6.8 vai 6.6 sekundēs.

Kristaps Skutelis

Ja kāds man prezentācijā stundu no vietas sprauž ausīs batonus, ka viņu produkts ir pats labākais pasaulē un labāks par konkurentu X un konkurentu Y, tad man ir loģiska vēlme tos salīdzināt. Liela ir vilšanās, kad pēc noteiktiem parametriem, kas iegūti ar noteiktu pieeju atšķirība ir praktiski nekāda un tā pati par sliktu izceltajam produktam.

Lapsinieks

da labi – šodien ar batonu spraušanu slimo visi. kā var vispār stundu skatīties uz ķīnieša svepstēšanu. vismaz kārtīgi paņēmi welcome drinkus pirms tam?

Kristaps Skutelis

Slimo, bet dažiem (laikam vairāk kompleksu māktiem uzņēmumiem) tas ir izteiktāk un kaut kā slimīgāk pēc skata. Āzijas puses tech kompāniju prezentācijas varbūt mēdz būt ļoti krāšņas, bet viņu kultūras nianses nosaka, ka uz skatuves ir jāruna bosam bosam. Un nav svarīgi, ka tas angliski varbūt ne pārāk labi runā un daļu teiktā grūti saprast. Un tā nu to stundu klausies ko viņš mēģina pateikt. Šķiet, Samsung pēdējos gados tas mazliet mainās uz labo pusi un vairāk sadaļas laiž runāt cilvēkus, kam angļu ir native līmenī. Pašu galveno paziņojumu gan, protams, pasaka boss boss. Welcome drinku šoreiz nebija, vismaz es… Read more »

wils

Man no vakardienas prezenteišen prātā palika, ka ūjavei (Huawei) sola flagmaņiem drošības ielāpus ik mēnesi, mid-range – ik pāra mēnesi un budžetniekiem – 4x gadā. Paskatīsimies, kā ar šo veiksies.

Lapsinieks

tas jau bija sasniegums – ka dažas lietas prezentēja piesaistīti cilvēki.

Lapsinieks

zemāka cena. gaišāks objektīva atvērums. ātrāka uzlāde. ekrāna/korpusa attiecība. labāks sensora novietojums. ekrāna stūri nav noapaļoti. izpogā sīkumos – tāds pirmais priekšstats. man gan pirmais priekšstats ir tāds – sanāca divi drusku neriktīgi telefoni: vienam nepareizs ekrāns, otram nav sd kartes un audio caurums. vai sensors priekšpusē. vai nav tas un/vai tas kā gribētos. vairāk sliektos uz pro. Pie kura Tu tiki?

Kristaps Skutelis

Pro. Pagaidām vēl par maz reālas pieredzes, lai kaut ko vairāk varētu teikt, bet nekādas dižās sajūsmas man par jaunajiem telefoniem nav.

Lapsinieks

bet nau jau aifons, lai spiegtu! tas, ka Tev nav sajūsmas – tas ir ļoti promising. Uztrauktos, ja būtu otrādi.

Kristaps Skutelis

Es vispār šo Mate mudīgi nodošu mūsu Artim, lai var salīdzināt – viņš kādu gadu ikdienā lieto Mate 9. Noteikti būs labs salīdzinājums.

wils

A irbuļa ta nav!

Lapsinieks

:(