Twitter otrdien paziņoja par izmēģinājuma projektu, kurā tvītu jeb mikrobloga ierakstu maksimālais garums tiks palielināts no 140 līdz 280 zīmēm. Twitter jau ilgāku laiku cenšas veicināt sociālā tīmekļa izaugsmi, jo izaugsmes temps ir vājš, tas neapmierina investorus un reklāmdevējus.

Pagaidām tikai dažiem lietotājiem ieraksta garums tiks palielināts no 140 līdz 280 zīmēm, turklāt vēl pat neesot pieņemts gala lēmumus par ieraksta garuma palielināšanu. Twitter jau iepriekš nedaudz slēpti ir mēģinājis palielināt ieraksta garumu, vairs tvītā neuzskaitot saites uz citām lapām un fotogrāfijas. Twitter 140 zīmju uzskaitē neņem vērā vairākas mikrobloga ieraksta sastāvdaļas, ko varētu uzskatīt par vismaz daļēju Twitter ierakstu pagarinājumu. Jau aptuveni gadu Twitter 140 zīmēs neuzskaita attēlus, kustīgos GIF, video, aptaujas, lietotājvārdus un citu lietotāju ierakstu citātus.

Twitter jau uzreiz paziņojis, ka plāno atstāt spēkā līdzšinējo garuma ierobežojumu tvītiem japāņu, ķīniešu un korejiešu valodās, jo to rakstība ļauj pateikt vairāk mazākā zīmju skaitā, nekā tas iespējams citās valodās.

Ja ir vēlme paķimerēties gar Twitter, vari ieskatīties pamācībās, kā iegūt 280 zīmju Twitter.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BriedisLapsinieks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Briedis
Viesis
Briedis

Nepatīk! Visa Twitter odziņa ir ziņu kodolīgums.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

aga. ja nevari ielikties 140 zīmēs – daunis.

Briedis
Viesis
Briedis

140+ zīmēm ir paredzēti blogi :)