Iepriekš baumu līmenī tika runāts, ka spēlēm paredzēto datoru aksesuāru ražotājs Razer grasās izlaist viedtālruni vai planšetdatoru spēļu cienītājiem, un nu arī Razer vadītājs Min-Liang Tan paziņojis, ka ierīcei būtu jāierauga dienasgaismu vēl šajā gadā. Par mobilu Razer spēļu ierīci tiek runāts jau kopš uzņēmums iegādājās mākoņ-viedtālruņu radītāju Nextbit.

Pagaidām nekas plašāk par Razer veidoto ierīci nav zināms. No Razer tiek gaidīts lielāka izmēra viedtālrunis ar ātru procesoru un ietilpīgu akumulatoru. Visticamāk, to darbinās Android operētājsistēma.

Šī gada sākumā Razer iegādājās mākoņ-viedtālruņu ražotāju Nextbit. Nextbit uzsvēra, ka esošie Robin viedtālruņa lietotāji varēs izmantot piedāvātos mākoņdatu pakalpojumus vēl gadu. Vienlaikus tika paziņots, ka Razer negrasās izsūkt Nextbit patentus un iestrādnes, bet gan turpināt iesākto. Razer solīja, ka jaunā īpašnieka paspārnē tapšot ļoti interesanti viedtālruņi.

Nextbit radīja bijušie Google darbinieki Toms Moss (Tom Moss) un Maikls Čens (Mike Chan), bet par ražošanu atbild bijušais HTC dizaina nodaļas vadītājs Skots Kroils (Scott Croyle). Nextbit plānoja iet OnePlus ceļu, piedāvājot premium klases viedtālruni cenu kategorijā starp 300 un 400 dolāriem. Nextbit Robin viedtālrunis tapa sadarbībā ar Kickstarter.

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IngarsKristaps SkutelisKrotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Šaubos, vai kādreiz šo telefonu ieraudzīsim. Vieni vienīgi priekšnieki, neviena strādnieka. Vai arī viņiem jau ir gatava ražošanas līnija ar robotiem pie konveijera.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kāpēc ne? Iegrūd sauju miljonu dolāru un Ķīnieši saražos visādus brīnumus cik vajag.

Ingars
Guest
Ingars

Cik liela daļa no mūsdienu vadošajiem tehnoloģiju brendiem paši ražo savu tehniku?