Reklāma

Logitech izstrādājis gudrāku tastatūru ar pielāgojamu ievades slēdzi

Jaunākie raksti

Logitech MX Master datorpele ilgu laiku tika aprunāta kā viena no labākajām opcijām priekš kreatīviem cilvēkiem un profesionāļiem. Un tagad kompānija beidzot ir izstrādājusi tastatūru, kuras standarti atbilst MX sērijas datorpelēm – Logitech Craft.

Izņēmums ir jaunais Craft tastatūras kreatīvais ievades slēdzis – tā ir liela, pelēka poga, augšējā, kreisajā stūrī. Tas ir kā mazāks Surface slēdzis un atšķirībā no Craft tastatūras, tam ir nepieciešama Surface ierīce. Logitech savā tastatūrā iebūvējis saderību ar septiņām programmām – Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere un InDesign, kā arī Microsoft Word, PowerPoint un Excel (saderība ar Office programmām, pagaidām iespējama tikai uz Windows ierīcēm). Ir pāris vispārīgas funkcijas, piemēram, skaļuma regulēšana vai lapu pāršķiršana uz priekšu un atpakaļ.

Tastatūra darbojas īpaši atjautīgi – ievades slēdža virspuse ir skārienjūtīga, tāpēc tikai pieskaroties parādīsies attiecīgā opcija, kas ir pieejama. Piemēram, ja ir izvēlēts otas rīks, pieskaroties slēdža augšējai daļai, parādīsies vairākas iespējas – otas izmērs, biezums un citas opcijas. Kad izvēlēta attiecīgā opcija, vienkārši jāgroza ievades slēdzis, lai to pielāgotu.

Craft tastatūru ar datoru varēs savienot izmantojot Bluetooth, Logitech Unifying Receiver vai arī ar vadu, caur USB-C portu (vads no USB-A uz USB-C ir iekļauts iepakojumā). Tāpat kā MX datorpele, tastatūra ir veidota no matētas, melnas plastmasas un alumīnija, lai būtu vieglāka un nodrošinātu stabilitāti, to lietojot.

Paplašinot sortimentu, tuvākā nākotnē sagaidāmi arī MX Sound skaļruņi ar Bluetooth atbalstu un divām 3.5mm pieslēgvietām.

Logitech Craft tastatūra būs nopērkama sākot ar oktobri un cena varētu svārstīties ap 170 eiro.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Salauzu acis un izmežģīju mēli, mēģinot izlasīt šo rakstu.

Reportēji kļūdas ar mūsu jauno Ctrl+Enter fīču? ;)

super, beidzot esat ieviesuši, var novadīt gramatisko niezi un arī nākamajiem lasītājiem gludāka lasīšana)

Jā, tagad par šo nāk gūzma epastu :|

Reklāma
Reklāma