web analytics

iPhone X prezentācijā Face ID nepievīla, vismaz tā apgalvo Apple

Jaunākie raksti

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...

Razer piedāvā savu sejas aizsargmaskas konceptu ar RGB apgaismojumu

Koronavīrusa pandēmijas sākumā uzņēmums Razer aktīvi reaģēja uz situāciju un pielāgoja savu rūpnīcu, lai ražotu vienreizlietojamās medicīnas aizsargmaskas, un...Kas gan būtu Microsoft operētājsistēmas prezentācija bez slavenajiem zilajiem logiem (BSOD), bet arī Apple ir saņēmis savu auksto dušu iPhone X izziņošanā, kad atteicās strādāt Face ID sejas atpazīšana. Apple prezentācijas vadītājs Craig Federighi ātri nomainīja viedtālruņus, un iPhone X prezentācija turpinājās, bet jautājumi par Face ID sejas atpazīšanas precizitāti palika.

Apple šobrīd apgalvo, ka ar iPhone X pirms prezentācijas bija ķimerējušies citi darbinieki un netīšām viedtālruni nobloķējuši. iPhone X tikai darīja to, ko tam ir paredzēts darīt – pieprasīja paroli. Otrs iPhone X atdarījās bez problēmām.

Face ID sejas atpazīšana iPhone X viedtālrunī aizstāj ierasto Touch ID pirkstu nospiedumu nolasītāju, jo iPhone X beidzot ir ticis vaļā no Home pogas. Face ID sejas atpazīšanas sistēma atļauj tikai divas kļūdas atpazīšanā, pēc tam ir jāievada PIN kods.

Face ID izmanto infrasarkanos staru tehnoloģiju, kas veido matemātisku lietotāja seja modeli (vismaz šādi tehnoloģiju apraksta Apple). Infrasarkano staru izmantošana ļauj Face ID darboties arī tumsā.

29 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
29 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Matiss

Think Different
comment image

Wecan

Diršana – Apple šobrīd apgalvo, ka ar iPhone X pirms prezentācijas bija ķimerējušies citi darbinieki un netīšām viedtālruni nobloķējuši

Kādēļ, lai Apple nevarētu atdzīt savas kļūdas, patiesība nāks tāpat gaisā, jo sejas atbloķēšana priekš Apple ir jaunums, līdz ar to bagi arī būs gaidāmi, viss ir elementāri, piemēram Amerikāņi vispār stāsta tikai labas lietas, par sliktajām klusē.

Artanis

Kārtējais pamuļķis – paskaties taču pašu apple prezentāciju – tur tak skaidri bija redzams, ka vai nu tālrunis ir tikko pārstartēts, vai kāds bija mēģinājis pāris reizes atbloķēt to pirms prezentācijas. Smadzenes vajag ieslēgt, un zināmai sajēgai būt, pirms komentē kaut ko.

Wecan

Lūdzu bez apvainojumiem, un troļļo atpakaļ uz Apollo

Artanis

‘Troļļot’ apollo vai citos plāno galdiņu urbēju portālos vari vien pats. Es tev konkrēti norādu uz faktu, ka tu acīmredzot runā par lietām, par kurām tev nav ne mazākās sajēgas, tikai kviec kaut ko par Ābolu un Amerikāņiem.

Atvaino, bet izskatās, ka vienīgais, kam vajadzētu dotajā situācijā “atzīt savas kļūdas” šobrīd esi tu, jo izblamējies kā veca sēta. Tātad – būsi vecis un atzīsi, ka runāji par to, ko nesajēdz, vai arī turpināsi tēlot, ka saproti, par ko vēkšķi kopā ar heiteru bara aitām?

Wecan

Labi, labi citādi vēl sāksi raudāt, man nav laika tērēt ar tevi laiku

Kristaps Skutelis

Meitenes, pietiek!

Lapsinieks

ai nu mētājās tas telefons tur uz tā galdiņa pirms prezentācijas: darbinieki – kam nebija slinkums – gāja garām un spaidīja

Skābene

Ko ta viņi tur spaidīja, ja vienīgās pogas vairs nav!? :D
Jeb sifonam ir viedā izsekošana un tas skenē visas sejas pēc kārtas, tiklīdz kāds iet garām un drošības labad nobloķē telefonu, ja nu garāmgājējs izdomā to nočiept!

Kristaps Skutelis

Labajā sānā joprojām ir poga. Pieņemu, ka ar to var ieslēgt telefona ekrānu. Varbūt kādi darbinieki, kas telefonu nesa uz skatuvi šādi pārbaudīja vai ierīce vispār ieslēgta, vai uzlādēta utt. Tad viss skan loģiski un telefons būtu viņu skenējis līdz nonāktu līdz vajadzībai ievadīt PIN kodu.

KKTK

Tagad zinās, kad greizsirdīga sieva ir mēģinājusi lūrēt tavas notifikācijas :D

Gatis

Cik noprotams, darbinieki 2 reizes paskatījās uz to trubu, 2 x seja netika atpazīta un 3. reizē jau izmeta paroles logu. Wow – pasākuma organizācija rullē.

Kristaps Skutelis

Es vispār brīnos kāpēc par šo sīkumu sacelts tik liels tracis.

Lapsinieks

nu kāpēc kāpēc… pirmo reizi visai pasaulei rāda jaunu ūberštelli un tā nenostrādā… nu tak tizli, ne? lai kāds būtu iemesls.

anonymous

Tieši tā- tur nav attaisnojuma! Kā tādi studenit apdi.. darba aizstāvēšanā :D

Wecan

Tādēļ, ka tiek maksāta nauda, kas nav maza

geksis

Es pareizi sapratu?! Ja kāds, ilgstoši lūrēs uz svešu ābolu, tad tas nobloķēsies un uz īpašnieka skatienu vairs nereaģēs? Ja tā tad tā ir pati nepārdomātākā aizsardzības sistēma.

Artanis

Nepareizi saprati. Tas tālrunis prezentācijā bija svaigi pārstartēts, vai kāds bija jau mēģinājis ievadīt passkodu vairākas reizes.

GundarsBarons

Nekas jau traks tas nav, tehnoloģijas kļūdās, diemžēl. Man gan vairāk interesē kam vispār tā sejas atpazīšana? Manuprāt, tas ir solis atpakaļ no lietošanas ērtuma. Ar pirkstu velkot no maciņa telefonu(vai no kabatas, vai ceļot no galda, kā nu kuram) es jau esmu pirkstu pielicis pareizajā vietā un telefons jau kustībā ir atbloķējies. Daudz ātrāk kā mērķēt pret savu seju, pirms tam vēl spiežot pogu, lai palaistu sejas skanēšana funkciju. Daudz ilgāk, toč. Tāpat ir reizes, kad telefons guļ blakus uz galda. Neceļot to augšā, es atbloķēju ar pirkstu, paskatos notifikācijas. Ir kas lasāms – ceļu augšā lasīt. Nav –… Read more »

Lapsinieks

you are holding it wrong. kaut kur nav dzirdēts?

anonymous

Pievīla vai nepievīla, tas mani tik ļoti nesatrauktu- Touch ID arī nav perfekts un mēdz nokārties. Vairāk man liekas neizprotams tas Apple solis, iznīcināt praktiskā lietošanā ērtāku risinājumu un iemainīt to pret TIKAI šo diskutablo tehnoloģiju?! Es nevaru iedomāties telefonu sev tikai ar Face ID, pietiek jau ka pilnīgi bezjēdzīgi izravēja austiņu izeju, pilnībā sadi… MacBook Pro portus un tagad arī šis. Inovācijām bija jāatvieglo mūsu ikdienu nevis to jāsarežģī.

Briedis

Touch ID atļauj 5x mēģināt un tad prasa paroli.
Šeit redzams, ka Face ID mēģināja 2x un tad izmeta paroles pieprasījumu. Tas nozīmē, ka kāds 3x ir mēģinājis ar savu “kreiso” seju atslēgt telefonu. Bet pat ja 4x mēģina ar nepareizo seju, tad piektajā reizē ar īsto jau nu vajadzēja sanākt.
Ar Touch ID 4x varu lietot nepareizo pirkstu, bet pēdējā, piektajā reizē, telefonu var atbloķēt pieliekot pie pogas īsto.
Ceru, ka domu uzķērāt.

Artis

Man Touch ID vienmēr pie 3. reizes ir prasījis ievadīt paroli. Tev 5 reizes? :)

Briedis

Jap, pēc piecām reizēm paroles ievadīšana ir obligāta. Tikko vēlreiz pārbaudīju.

Artis

Man pēc trešās neveiksmes prasa paroli. Tikko pārbaudīju. iPhone 6s+ iOS 10.3.3

oga

Nuuu … visi tagad runaa par iPhone … ko veel vajag … :)

Kristaps Skutelis

Vēl vajag, lai tos telefonus visi pirkti kā traki.

GundarsBarons

Tev nepareiza teikuma konstrukcija
Pareizi: Vajag vēl, lai visi trakie pirktu tos telefonus

Kristaps Skutelis

Tā teikt nebūtu pareizi.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: