Viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā 220.lv ir vienojies par sadarbību ar Apple izplatītāju Baltijas valstīs AVAD Baltic un kļuvis par oficiālo tā produkcijas pārdevēju. Šī partnerība sniegs iespēju piedāvāt 220.lv klientiem visus Apple produktus un jaunumus.

Pilnvarojums tirgot Apple produktus (angl. Apple Authorized Reseller) ir svarīgs partnerības statuss, ko piešķir tikai tiem tirgus dalībniekiem, kuri atbilst Apple prasībām. Tā kā 220.lv ir kļuvis par oficiālo Apple produkcijas pārdevēju, uzņēmuma klienti varēs iegādāties ne tikai visu šī zīmola ražoto produktu klāstu, bet arī saņemt papildu pakalpojumus un iespēju iegādāties jaunākās kompānijas piedāvātās preces.

„Elektroniskā tirdzniecība katru gadu konsekventi paplašinās, palielinās pircēju uzticība e-komercijai, pieaug arī jaunāko tehnoloģisko risinājumu pieprasījums. Partnerība ar AVAD Baltic ļaus paplašināt Apple produkcijas pārdošanu internetā, bet mūsu klientiem tā sniegs vairāk papildu labumu un iespēju iegādāties jaunākās kompānijas Apple preces, pat neizejot no mājām,“ saka 220.lv pārstāve Laila Snidzāne.

Klientiem, kuri pērk Apple produkciju veikalā 220.lv, tiks piemērota iespēja iepirkties uz nomaksu, bet akciju laikā saņemt papildu atlaides līzingam. Tāpat saskaņā ar 220.lv nosacījumiem, precēm tiek piemērota 14 dienu atmaksas garantija. Pircējiem tiek piedāvāta ātra piegāde: preces, kas ir noliktavā, Rīgā pircēji varēs saņemt tajā pašā dienā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
18 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Patiesība

Tad kā īsti ir – 220.lv tiek piešķirts Apple Authorized Reseller status, vai tomēr viņi ir vienkārši noslēguši līgumu ar AVAD Baltic, kam ir šāds statuss? Ir bišku dažādi – vai TU esi Authorized Reseller, vai TU vienkārši pērc no Authorized Resellera. :)

Kristaps Skutelis

Ar tekstu 220.lv vēlas pateikt, ka viņi ir kļuvuši par Apple Authorized Reseller.

Lūk patiesība

AVAD = Apple Value Added Distributor

Patiesība

Ah jā, un sanāk 220 vairs nevarēs vilkt pelēkos telefonus un tirgot tos lētāk, nekā pārējie oficiālie pārstāvji? :)

Skābene

Pats tu esi pelēks! To sauc par paralēlo importu! Pilnīgi legāla padarīšana!

Janka

Pelēks un legāls viens otru neizslēdz.

Patiesība

Jā, un kad Tu darīsi ar savu legāli pelēko telefonu, kad tas nestrādās ar Eiropas tīklu un nesaņems atbilstošos atjauninājumus, nebūs iekļauta LV valoda, garantija tikai caur Ķīnu vai arī, ja remontēs šeit – tad ar tādiem pašiem pelēkiem servisa centriem, kas izmanto ķīniešu detaļas. Ar Samsungiem no internetveikaliem un Galaxy Care pierādījās – skopais maksā divreiz.

Lūk patiesība

Varēs vilkt arī pelēkos. Neviens nevar nokontrolēt, kā tiek veikti iepirkumi un vai klientam rokās nonāk oficiālie vai pelēkā tirgus produkti.

wils

Bet ja tiek atklāta tāda šmuce, statusu pazaudē.

Kārlis

Taču pēc modeļa pēdējiem burtiem viegli var noskaidrot vai pelēks vai ne-pelēks. ET/A ir Baltijas tirgum paredzētais modelis. Pat uz kastītes ir LV valoda. Vis kur nav eta, tad ja labpatīkas, var saukt par pelēku. Kaut gan tas ir nosacīti mūsdienās.

Stingra Mēbel

Parādīsi man, kaut vienu AVAD preci ar ET/A beigās?

x

vai klientam nav paralēli, kā ir ievests aparāts, ja var no pārdevēja prasīt un saņemt to, kas tam pienākas saskaņā ar LR likumdošanu+apple izplatīšanas noteikumiem?

digitalk

mūsdienu globalizācijas apstākļos aizvien paralēlāk, tikai lokalizējamiem produktiem nianses sit sejā.

x

trubām un visam citam tak valodas jau no fabrīķa?
nav jau 90to vidus kad mikrokodu uz vietas kastomizēja

digitalk

ne vienmēr visas valodas. vai, piemēram, klaviatūras izkārtojumi portatīvajiem.

Stingra Mēbel

Eiropas prece var ērti tirgoties jebkurā EU valstī un tai tiktu nodrošināta ražotāja garantija.
Ir EU direktīvas, kas nosaka, ko drīkst tirgot un tās netraucē iepirkt Spānijā un pārdot Latvijā.

Žēl, ka Krizdabs dzēsis šo ierakstu veco. Ja pareizi atminos, tad ieraksts bija diezgan paties un darbojās līdz tika ieviests Reversais PVN – http://krizdabz.lv/telekomunikacijas/kas-ir-pelekie-telefoni-un-ar-kadiem-riskiem-jarekinas-tos-iegadajoties/

Kristaps Skutelis

Hm, tiešām. Laikam migrējot uz Kursoru daļu rakstu pasēju. Sorry! :|

Patiesība

Līdz tam brīdim, kad kāds pircējs, ar domām – pirku pie off dīlera, tad arī varu iet uz off servisa centru. Un tad jau uzraus vai pasūtīs 3 mājas tālāk. Kāda jēga tad saņem Authorized Reseller statusu, lai pēc tam tirgot pelēkos telefonus? Pārdevējam naudas izteiksmē noteikti ir izdevīgāks pelēks telefons.