Ekskluzīvo telefonu ražotājs Vertu ir izziņojis jaunu telefona modeli Vertu Signature Cobra Limited Edition, kura cena ir pārsteidzoši 360 000 dolāru. Tiks izgatavoti tikai astoņi Signature Cobra Limited Edition podziņtelefoni. Un kuru gan interesē tehniskās nianses šādam telefonam…!

Signature Cobra Limited Edition apdarē izmantoti 439 rubīni, telefonu ieskauj kobra, kuras acis veidotas no smaragdiem. Vertu Signature Cobra Limited Edition veidojis franču rotaslietu dizaina nams Boucheron. Vertu Signature Cobra Limited Edition pircējiem tiks nogādātas ar helikopteru.

Lielbritānijā bāzētais luksusa tālruņu ražotājs Vertu pēdējo gadu laikā vairākkārt mainījis īpašniekus. Kopš 2012. gadā Vertu atdalījās no Nokia, uzņēmums mainījis īpašniekus trīs reizes. Vēl martā uzņēmumu par 61 miljonu ASV dolāru iegādājies turku izcelsmes uzņēmējs Hakans Uzans (Hakan Uzan). Vertu nevarētu nosaukt par finansiāli veiksmīgu uzņēmumu, jo 2014. gadā, neskatoties uz 110 miljonu sterliņu mārciņu ieņēmumiem, kompānija cieta 53 miljonu mārciņu zaudējumus. 2015. gadā Vertu visā pasaulē spēja pārdot 450 000 luksusa klases viedtālruņus ar vidējo cenu ap 6 000 ASV dolāriem.

13
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
geksisČeČeDarisGundarsBarons Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Prusljix
Guest
Prusljix

Gaidām testu no Kursors.lv, lai zinātu vai vērts pirkt! ;)

x
Guest
x

šķiet, orientēts uz prātu izkūkojušiem šeihiem, kuri joprojām spēlē spēlīti “pavei, kāda man truba!”, tai pat laikā viņu bērni lielākoties jau ir izauguši par saprātīgiem humanoīdiem ar lielākiem dzīves mērķiem.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Tas, ka nevari atļauties iegādāties šādu produktu nenozīmē, ka Tev ir tiesības apvainot cilvēkus, kam ir šāda rocība. Kam ir nauda, tas arī izlemj kur un kā to tērēs. Ja šāds produkts viņam palīdzēs justies labāk, tad nav ne vainas to pirkt.

x
Guest
x

apvainot? tikai konstatēt!

un kā zini, ka nevaru atļauties?!?

bet protams, ka labāk lai pērk šos bezjēdzīgos aksesuārus, nekā nodara pāri kamieļiem.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Protams, ka nevari. Par to vispār nav nekādu šaubu. Ja varētu, tad nesēdētu internetā anonīmi komentējot kaut kādā sīkā tech blodziņā :D

x
Guest
x

pieticība izdaiļo blogeri))

Če
Guest
Če

Katram ir tiesības prātu izkūkojušus bagātniekus, dēļ kuriem lielākā daļa pasaules nelaimju un posta.

Če
Guest
Če

Apvainot!)

geksis
Guest
geksis

šādu spēlīti spēlē arī parasti iedzīvotāji, tikai cenu amplitūda zemāka (mūžīgais karš starp ābolu un samsungu)

Uldis M.
Guest
Uldis M.

Ka nav ta nav… Būtu vismaz ar dārgakmeņiem aplīmēts Smartfons… bet te 15 gadus vecss dzelzis…

anonymous
Guest
anonymous

Kāds vēl smārtfons miljardierim?

GundarsBarons
Guest
GundarsBarons

He he, iedomājos skatu, Purčika blokmāju zālājā nolaižas helikopters, no tā izkāpj uzvalkā tērpts mesjē ar koferi rokās. No parādesdurvīm izspīlētās trenuškās izšļūkā tips, paņem koferi un pazūd atpakaļ.
Bet ja nopietnāk, tad tas jau nav telefons. Vienkārši ļoti dārga rotaslieta ar kuru var pazvanīt. Neteiktu, ka dikti izdevusies un pārsteigtu. Par šādu naudu var iegūt daudz vairāk sajūsmas izraisošas lietas. Bet nu katram savi dzīves uzskati. Gan jau ka izpirks arī šo.

Daris
Guest
Daris

Izskatās tāds bezgaumīgs…Un man pietrūkst, ka nav īsta kobrādas apdare, tikai cackas un spīgulīši. Nee, nepirkšu.