Iespējams, esam soli tuvāk lokaniem viedtālruņu ekrāniem. Tiek ziņots, ka Samsung šonedēļ varētu parādīt ekrānu tehnoloģijas, kas būtu dēvējamas par staipīgām vai izstiepjamām. Samsung jaunos ekrānus, iespējams, demonstrēs Society for Information Display 2017 konferencē Losandželosā.

Baumas norāda, ka Samsung parādīs 9.1 collas ekrānu, ko iespējams izstiept, sarullēt un arī ieliekt un izliekt par aptuveni 12 mm. Šobrīd OLED tehnoloģijas atļauj ekrānus nedaudz ieliekt tikai uz vienu pusi, kamēr jaunie Samsung ekrāni būs lokāmi visos virzienos. Vienlaikus tiek atzīmēts, ka tehnoloģija vēl arvien ir uzskatāma par agrīnā izstrādes stadijā esošu.

Neesoša tehnoloģija nav liegusi ražotājiem iesniegt simtiem dažādu patentu par lokanu ekrānu izmantošanu. Ar patentiem aizrāvušies Apple un Samsung, jo tiek uzskatīts, ka jau 2022. gadā lokanas ekrānu tehnoloģijas apgrozīs vismaz 15.5 miljardus ASV dolāru gadā.

Vienlaikus ir jāsaprot, ka lokans viedtālrunis nesastāv tikai no lokana ekrāna – aktuāli paliek jautājumi par korpusu, aizsargstiklu, akumulatoru un citu viedtālruņu daļu locīšanas iespējām.

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
xKrotowdigitalkBriedis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Briedis
Guest
Briedis

“Tiek ziņots, ka Samsung šonedēļ varētu parādīt krānu tehnoloģijas…” smieklīga kļūdiņa 😄👍🏻

Krotow
Guest
Krotow

Solis tuvāk telefoniem, kurus sabiedriskajā transportā aktīvākajiem pļāpām varēs atņemt, sarullēt un iespraust viņiem dienvidgalā.

x
Guest
x

staipāmas tehnoloģijas vai tomēr ekrāni?

digitalk
Guest
digitalk

[ieslēdz orākula režīmu]
galvenais lokanā ekrāna pielietojums būs parastās viedlāpstas trieciendrošības uzlabošana.

x
Guest
x

drīzāk atkal varēs sēsties ar trubu džinsu pakaļkabatā, nebaidoties pafukāt pārsimts eiras…..

Krotow
Guest
Krotow

Veiksmīgi apsēžoties, telefonu varēs pārspiest un pārplēst.

x
Guest
x

labāk jau phoni, kā pakaļu