Tiek ziņots, ka Apple martā gatavojas izziņot vairākus jaunus iPad planšetdatoru modeļus kopā ar sarkanas krāsas iPhone 7 un 7 Plus, kā arī palielinātas ietilpības iPhone SE modeli.

Vēl pagājušā gada novembrī tika baumots, ka pirms Ziemassvētkiem iznākšot jauni 9.7 collu un 10.9 collu iPad Pro planšetdatori, bet tas nenotika. Jaunākās baumas norāda uz 10.5 collu iPad Pro, kā arī Apple vēlmi atjaunināti 7.9 collu iPad Pro.

Jaunā izmēra 10.5 collu iPad Pro saņemšot uzlabotu ekrānu, kas nosegs lielāku ierīces priekšas laukumu. Pie pircējiem jaunais 10.5 collu iPad Pro gan varētu nonākt tikai maijā. Atjaunotais 7.9 collu iPad Pro, kā arī sarkanās krāsas iPhone 7 un iPhone 7 Plus būšot pieejami jau uzreiz martā. iPhone SE nesaņems jaunu procesoru vai citas iezīmes, tikšot palielināta tikai pieejamā atmiņa līdz 128 GB (šobrīd pieejamas 16 un 64 GB versijas).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Opp

Kāda sarkanā krāsa? Tas būs Mars gold.

Lauris Ozolins

Vai es esmu vienīgais kam nepatīk jaunais kursors.lv izskats? Kopš jaunā izskata iegriežos šeit ar vien retāk, tiešām nepatīk

Vilnis Leonovs

Kur ir loģika iegriezties tikkai dēļ izskata? :D Parasti kursoru lasa dēļ IT jaunumiem, nevis lai kaifotu par dizainu :D:D:D:D

Lapsinieks

kādas tik pasaulē nav redzētas perversijas…

Deace Duck

Problēma, un izskatās ka ne jau man vienam, ir tas ka jaunajā dizainā vienkārši pazūd jaunumi un aktivitātes. Reāli milzīgs flīžu blāķis kurā jāzīlē kad un kurš no viņiem papildināts ar kādu jaunumu. Kā arī sākumlapā nav redzami pēdējie komentāri no kuriem vienmēr varēja saprast kas šobrīd “karsts”. Ja jaunāko rakstu bloku varētu pārcelt uz pašu lapas augšu un kaut kur sānos varētu atrast vietu jaunākajiem komentāriem, kā tas realizēts nākošajā solī, tad vēl varētu ciest. Bet tagad, visu cieņu rižajam blogerim, bet apmeklēju lapu jūtami retāk, tīri dēļ tā ka nav ērti IMHO

Artis Ābols
Deace Duck

Nezimirsti vēl pievienot saites uz lapām kur redzami pēdējie foruma ieraksti, pēdējo diskusiju ierakasti utt

Kristaps Skutelis

Pēdējo komentāru un foruma diskusiju saraksti ir rakstu labajā sānā.

Deace Duck

Diemžēl viņi pazuduši no galvenās. Iepriekšējā versijā viņi bijja galvenajā, un bija ļoti labs orientieris kas jauns un karsts parādījies. Tagad jāveic lieks kliks

Kristaps Skutelis

Kursorā mums ir tik labs saturs, ka šeit neeksistē tāds jēdziens kā “lieks kliks” :)

Deace Duck

Vēl labāks būtu ja nebūtu lieku kliku. Tu taču pats ļoti labi zini web`u pamatpostulātus, ne man tos tev mācīt.

Artis Ābols

Ja tas ir sarkasms, tad tik advancēts, ka īsti nevar saprast…

Kristaps Skutelis

Paldies par komentāru! Diemžēl nav iespējams būt vienlaicīgi funkcionāliem un visiem izpatikt vizuāli. Ja ir brīvāks brīdis, lūdzu, uzraksti man uz kristaps@kursors.lv par būtiskākajiem iebildumiem, raudzīsim ko var darīt lietas labā.

Tikmēr priecāšos Tevi šeit redzēt jebkurā gadījumā. Ja vēlies vienkāršāku skatu ar pēdējām ziņām, vari izmantot šo lapu https://kursors.lv/visas-zinas/ (mobilajā versijā nedarbojas), vai arī lasīt mūs caur RSS (joprojām pa to padodam pilnus rakstus). Veiksmīgi!

Lapsinieks

Kursors nav Adele, lai patiktu visiem. Un nevajag ar’

Artis Ābols

Mums ir sadaļa Visas ziņas, to var ielikt bookmārkos. Parādās viss, izskats vienmuļāks, bet gana informējošs.

https://kursors.lv/visas-zinas/

Grix

Vai 7.9 nav domāts iPad mini, jo PRO versija, ja nemaldos, bija ar 9.7 collām?

Artis Ābols

Avots tieši norādīja uz Pro.

fake

Izskatās, ka apple tiešām plāno 7.9 ipad prod. Būs tāds kā ipad mini pro :)

Krotow

Sarkanais aifons atsauc atmiņā anekdoti, kur programmētājs aicināja meiteni pie sevis uz mājām uz laptopa krāsu skatīties.

Lapsinieks

jeplis akal nokavējis…comment image