Kopābraukšanas/ taksometru uzņēmums Uber ir pieņēmis darbā bijušo NASA inženieri Marku Mūru (Mark Moore), kura vadībā tiks izstrādātas lidojošas automašīnas. Lidojošie taksometri jau ieguvuši nosaukumu Uber Elevate.

Uber ir pazīstams ar savu tehnoloģiju risinājumu apmātību. Jau iepriekš Uber uzņēmās ieguldīt pamatīgus līdzekļus autonomo automašīnu izpētē, kas ļautu drīzumā atteikties no cilvēku vadītiem taksometriem.

Lidojošām automašīnām būtu jātiek galā tikai ar pāris niecīgām niansītēm – vertikālu pacelšanos un arī vertikālu nolaišanos. Tas gan jāpaveic bez milzu rotoriem, kas varētu kādu ievainot vai nogalināt. Visticamāk, būtu jātiek galā arī ar troksni un radīto vēju. Bet Mūrs pavisam, pavisam godīgi apsolījis, ka tas paveicams viena līdz trīs gadu laikā.

Vēl nedaudz nepamatotākus šos Uber tēriņus apzīmē fakts, ka lidojošās automašīnas tiks darbinātas ar elektrību. Pagaidām tiek uzskatīts, ka lidojošajam taksometram būtu jāpieveic ne vairāk kā 160 kilometrus ar vienu uzlādi.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
juliet quinKrotowdigitalkSkābeneUsinss Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Usinss
Viesis
Usinss

A kāpēc uzreiz iedomājas automobili? Pietiks ar 1-2 vietīgu dronu, kuram viss body kit uzlikts, ka nevar tikt klāt rotoriem un piesl’pējot dzinējus, akumulatorus (noteikti ņems jaunākās paaudzes utt) var anākt, ka 2 cilvēkus + rokas bagāža var aizlidināt tur 10-30 km attālumā. Lielākas problēmas, manuprāt būs to saskaņot un dabūt dinamiskas lidošanas atļaujas. ieodmājieties, kā gaisa kontrole pakārsies, ja Ņujorkā pēkšņi minūtē būs vēl kādi +/- 1000 pieprasījumi pacelties vai nolaisties…. dispičers pakārsies. Protams, AI nāks talkā….

Skābene
Viesis
Skābene

Brauks pa virtuālajiem koridoriem un vis transporta līdzekļi sazināsies viens ar otru.
Līdzīgas tehnoloģijas testē arī ar mašīnām uz bāņa, kad viens otram seko ar nelielu atstarpi!

Krotow
Viesis
Krotow

Brauks virtuāli matriksā un patiesībā nebrauks nekur ;)

digitalk
Viesis
digitalk

> Brauks virtuāli matriksā un patiesībā būs baterija ;)

Krotow
Viesis
Krotow

Apsveicu vārda dienā BTW ;)

juliet quin
Viesis
juliet quin

Laba diena visiem šajā mājas lapā varētu liecināt, kā es kļuvu glābšanas Mr Sergejs Shikunov Kad es biju noārdīt. Es esmu kundze, Blanca Payne pēc nosaukuma. Es dzīvoju ASV, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu pretendentiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ​​ir izkrāpšanu pirms visur mēnešiem man bija finansiāli saspringtas, un jo mans izmisums man bija cheated ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēti mani ļoti uzticamu aizdevējs sauc Mr Sergey Shikunov kas man aizdot aizdevumu $ 100,000 8hrs bez stresa. Ja Jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, vienkārši sazināties ar viņu… Read more »