Būsim godīgi paši pret sevi – Skype viedierīču lietotnes ir draņķīgas. Tās savos viedtālruņos uzstāda tikai tiek, kuru ikdienā Skype servisi ir nepieciešami darbam, visi citi sen izmanto WhatsApp, Facebook Messenger un tamlīdzīgas lietotnes.

Tomēr izskatās, ka Skype grasās pārstrādāt viedierīču lietotnes filozofiju, jo Google Play veikalā izvietota Skype Mingo lietotnes testa versija. Tiesa, tā vēl nav izlaista, tāpēc par lietotnes darbību ir pāragri spriest.

Skype uzsver, ka Skype Mingo būs universāls saziņas rīks, kas apvienos esošās Skype iespējas ar parastām balss zvanu un īsziņu lietošanas iespējām. Skype Mingo ir paredzēts izmaksu optimizācijai, lai samazinātu mobilo datu lietojumu, kad darbu var paveikt ar parastu zvanu mobilo sakaru tīklā. Tiek uzskatīts, ka Skype Mingo varētu kļūt par tiešu Google Allo konkurentu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

skaips ir mainījies, jā.
bet.
ne visi izmanto faecebook un whatsappam laikam vēl jāpaaugās līdz videosaziņai.

Lapsinieks

a pričom te videosaziņa un vacaps vai feisbuks?

digitalk

tāpēc ka Skaipam tā ir, tiek izmantota, un nekonkurentiem neir?

Lapsinieks

redz, skaips iznačaļno bija reāli vienīgais videočats bez vecākiem palikušajiem (kuri lasa sēnes īrijā) bērniem LV neiedzīvoties vēl nopietnākās psiholoģiskās problēmās. Vacaps (vulgarizējot) ir izaudzis kā advancēta sms /mms programma, kuras galvenā priekšrocība pār skaipu ikdienas saziņā ir piesaiste tālruņa nummuram, nevis mistiskam jūzerneimam skaipā.

KKTK

Es domāju, ka atrisinājums šai mīklai ir vienkāršs. Skype ar to jauno aplikāciju paradīs ērtāku savu skype to go fīču (https://www.skype.com/en/features/skype-to-go-number)