Google izlaiž Trusted Contacts. Slīcēju glābšana – pašu slīcēju rokās!

5

Google ir tikko izziņojusi jaunu lietotni Trusted Contacts, ko uzņēmums nodēvējis par jaunu pieeju savas drošības uzlabošanai. Trusted Contacts pamatā ir viedtālruņa atrašanās vieta, lai tavi draugi vai radinieki spētu tevi atrast.

Trusted Contacts atļauj izvēlēties cilvēkus, kuriem būs pieeja tavas atrašanās vietas noteikšanai, piemēram, labiem draugiem vai ģimenes locekļiem. Trusted Contacts ir divvirzienu saziņa, kas ļaus nosūtīt otrai personai savu atrašanās vietu vai arī pieprasīt viņa atrašanās vietu. Šādu pieprasījumu var noraidīt, bet, ja to neizdarīsi laicīgi, Trusted Contacts par drauga vai rada atrašanās vietu paziņos automātiski.

Trusted Contacts pamata pielietojums, protams, būs bērnu drošība, kas ir tikai pašsaprotami. Trusted Contacts nav unikāla lietotne, Google Play veikalā atrodamas vairākas līdzīgas idejas lietotnes.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • Lapsinieks

  Visas šīs lietotnes atduras pret brīdi, kad tavs bērns telefonā ir izslēdzis gps, wifi un mobilos datus, lai taupītu aķīti spēlēm.

  • nabukoo

   works even if you’re offline or your phone is out of battery

   • Lapsinieks

    Ja bača tukša, tad var parādīt tikai pēdējo zināmo atrašanās vietu.

 • as

  Bērns jau arī nav muļķis, kad telefons pajautā pieeju dislokācijai, bērns nospiež NO, jo mācīts neatklāties:)

  • reiny

   Ar ko šis ir labāks par Gogle+ Location iespēju?
   Var izvēlētie kontakti viens otram norādīt precīzu atrašanās vietu. Var pat norādīt, lai rāda precīzi vai arī tikai pilsētu.