Microsoft strādājot pie Skype produktu sērijas papildinājuma Skype Teams, kas būs tiešs Slack un līdzvērtīgu komandas saziņas servisu konkurents. Tika baumots, ka Microsoft vēlējies šogad iegādāties Slack par 8 miljardiem dolāru, tomēr lielākie akcionāri, kuru skaitā ir arī Bils Geitss, šo darījumu esot noraidījuši. Akcionāri vēlējušies, lai Skype saņem līdzīgas iespējas, tādējādi konkurējot ar Slack.

Microsoft pagaidām nav oficiāli atzinis Skype Teams tapšanu, uzņēmuma pārstāvis norādījis, ka Microsoft visu laiku aug un attīstās, visu laiku tiekot veidoti jauni projekti, kas ne vienmēr ierauga dienas gaismu.

2012. gadā Microsoft iegādājās uzņēmumiem paredzētu saziņas servisu un sociālo tīmekli Yammer. Dažādas Yammer iespējas ir iekļautas vairākos Microsoft produktos, to skaitā ir arī Office 365 Groups. Microsoft ir bēdīgi slavens ar saviem pirkumiem, kuros tiek izmesti miljardi, bet pēcāk pakalpojums tiek samaitāts vai neveikli integrēts Microsoft servisos. Kādreiz unikālā tīmekļa balss zvanu servisa Skype labās slavas vairs nav, no Nokia iegādātā Lumia ir nolaista vēstures mēslainē.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andish Gonzalez

Skype nespēj konkurēt ar Slack! Tas vnk nav iespējams. Ja nu vienīgi Skype nesadomā mainīt savu stratēģiju.

Kristaps Skutelis

Šo komentāru, lūdzu, izvērstāk.

Andish Gonzalez

Ar savu komentāru domāju – Skype nav spējīgs šobrīd (esot zem Microsoft) izstrādāt sistēmu, kura spētu konkurēt ar Slack! Nu neredzu, ka viņi spētu izdomāt ko tādu, kas man liktu pāriet pie viņiem. Reālus panākumus Skype varētu gūt tikai pie nosacījuma, ja atdalītos no Microsoft. Pats ikdienā izmantoju Slack, lai vadītu savu komandu, trakoti ērts rīks, kurā var ne tikai rakstīt, šērot attēlus vai veikt zvanus, bet arī ļoti daudz citu lietu. Tam ir iespējas integrēt klāt kalendārus, e-pastus un ļoti daudzas citas lietas.

watt

Es piekritīšu, MS nespētu izstrādāt (design, innovate) kā Slack. Es arī lietoju, tiešam superīgi atstrādāts. Lai viss ir rezultātā prasts, bet tik ērti un smuki, un pārdomāti…

Bet tagad ir viena atšķirība: viņus var nokopēt. Nokopēt Slack MS mācēs bez problēmām…

Andish Gonzalez

Nez vai copy&paste Skype gadījumā derēs.. Diemžēl MS ir sačakarējis Skype reputāciju…

nabadanga

Es tikko pakāsu veselu darbdienu Skype gļuku dēļ. Inerces pēc vēl tiek lietots, bet nu šķiet ir jāmaina uz kaut ko citu.

Andish Gonzalez

Arī es Skype lietoju tikai tādēļ, ka man ir palikuši pāris ļoti svarīgi klienti tur. Mājās jau sen to brīnumu nelietoju.

digitalk

savu Jabber serveri nevari uzlikt? paļauties uz trešās puses servisiem internetā ir muļķīgi.

Darzenis

uzlikt serveri…. Izklausās pēc pagājušā gadsimta priekšlikumiem, tādas lietas vairs neatmaksājās. Mākoņi ir uz palikšanu.

digitalk

katram biznesam savas prasības. mākoņstūmēji ir bezjēdzīgi sfērās, kuras es apkalpoju – dārgāk, nespēj pavilkt trafiku un viennozīmīgi nedrošāk.

slackeris

Pag, kas bija Skype?

digitalk

tas pats, kas ICQ, bija tik ļoti populārs dažās valstīs un, tāpat kā citi, sācis pūt.

badmoon

Hvz…datorā ir Teamviewer, telefonā whatsapp un messenger, kam vēl, nafig, skaipu??

badmoon

tb Teamspeak :D

digitalk

drīkst, es paironizēšu. kompī skaips, telefonā skaips, planšetē skaips, stacionārajā biroja telefonā skaips. tad kāda mārrutka pēc vajag zoodārzu ar dažādām apenēm? ;)

Kristaps Skutelis

Ja godīgi, es īsti nesaprotu cepšanos par Skype. Pēdējos dažos gados tas ir būtiski uzlabots saziņas rīks, kas beidzot darbojas kaut cik stabili un beidzot var lietot arī uz mobilajām ierīcēm. Izmantojam to darbā un uz nozīmīgajām ierīču platformām viss darbojas OK. Jā, Linux lietotāji ir pabērnu lomā, bet tādā viņi ir arī citos gadījumos. Konkrēti Kursoram mēs izmantojam Slack un tas ir labs dažādu integrāciju dēļ. Skype nav Slack, taču ar botiem tas var kļūt līdzīgāks.