Jau iepriekš bija zināms, ka vairāki lielie ražotāji grasās izziņot savus jaunumus pirms IFA 2016 izstādes norises sākuma, lai tie nepazustu kopējā tehnoloģiju haosā. Arī Huawei jau 1. septembrī Berlīnē izziņos, šķiet, divus jaunus viedtālruņus. Baumu avoti norāda, ka gaidāms Huawei Mate 9 modelis, varētu būt, ka Huawei iepazīstinās ar jaunu vidējās klases viedtālruņu sēriju.

Huawei sniegtajā vizuālajā informācijā redzams, ka abi viedtālruņi varētu saņemt korpusa noformējumu ar metāla ietvaru pa perimetru, viens no viedtālruņiem varētu būt ar stikla aizmugures vāku. Huawei iepriekš paziņojis, ka uzņēmums ir gatavs tuvāko piecu gadu laikā kļūt par lielāko viedtālruņu ražotāju pasaulē. Huawei ir spējis dažu gadu laikā attīstīties no lētu un draņķīgu viedtālruņu ražotāja par visai cienījamu un lielu ražotāju.

Reklāma

Šobrīd Huawei viedtālruņu tirgus daļa tiek lēsta ap 8.3%, kamēr Samsung ieņem 23% un Apple 15% no viedtālruņu pasaules tirgus. Huawei pārdošanas apjomi gada laikā auga par 59%, Samsung nekādu pieaugumu nepiedzīvoja, bet Apple paspēja gada laikā pārdot par 14% mazāk viedtālruņu, kas ir milzīgs un negaidīts kritums.

IFA 2016 norisinās no 2. līdz 7. septembrim Berlīnē, bet lielo ražotāju, piemēram, Samsung un Huawei prezentācijas norisināsies dienu pirms IFA durvju vēršanas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Abpusejā stikla tāfelītes ir foršas, vienīgi 2x vairāk virsmas, ko sasist..tādā ziņā prieks par Samsung care pakalpojumu, kaut arī tikai uz pus gadu

rudis

Huawei arī esot kaut kāds VIP service

Rūdolfs Rancāns

Huawei VIP uz 3 mēnešiem ir ekrāna sasišanas garantija, un 3 gadiem parastā. Tas laikam tikai uz P9 attiecas.
Samsung Care vēl tāds sīkums kā pašrisks. Pirms dažiem mēnešiem pētīju tās apdrošināšanas, un spilgti atceros, ka Samsung Care bija uz gadu, tagad tiešām mājas lapā rakstīts 6 mēneši. Tiešām nesen mainījās vai man normāls gļuks?

Kristaps Skutelis

Jā, ir. Runā, ka darbojas arī Latvijā.

Kaspars

O, tiešām.. redzēs vienīgi, vai ar stikla klātu aizmuguri klātam telefonam tiks piešķirta arī garnatīja uz aizmugurējo stiklu

x

likās jau, ka stikla vāki ir noiets blings…

Artis Abols

Reku tepat Xperia Z5 sērija bija ar kaut kādu tā kā stiklu, tā kā plastmasu. Honor 8 točna ir stikls. Oneplus X vai tik nebija ar stiklu…