Garmin ir izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni Fenix Chronos, kas būs valkājams ikdienā, pie uzvalka un sporta zālē. Garmin Fenix Chronos maksās no 900 dolāriem līdz 1500 dolāriem, diemžēl precīzas Eiropas cenas vēl nav zināmas.

Dārgākais Fenix Chronos saņems titāna korpusu un titāna siksnu, lētākajam Fenix Chronos būs ādas siksna un nerūsējošā tērauda korpuss. Tāpat pircējs iegūs visu, ko Garmin piedāvā citiem saviem dārgajiem sporta pulksteņu modeļiem – barometru, kompasu, altimetru, GPS ar GLONASS un vairākas citas iespējas.

Neliels jaunievedums skrējējiem būs vertikālo svārstību noteikšana, kas spēs parādīt, cik augstu skriešanas laikā ķermenim nākas pārvietoties, Fenix Chronos spēs noteikt, cik ilgi kāja ir bijusi pie zemes, tāpat pulkstenis parādīs skrējēja vertikālo stabilitāti un kāju atspēriena simetriju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Ja jau pulkstenis mērīs atspērienu un to cik ilgi kāja pie zemes, tad jau to pulksteni būs jāliek uz kājas! :)
Jo kad kāja iet zemē, roka parsati iet gaisā!Tādu cilvēku, kas skrien piespieduši rokas pie ķermeņa ir gaužām maz! Un gan jau ka zkuļot omleti statistika uzrādīs Useina Bolta cienīgu skriešnas rezultātu! :)

Artis Abols

Garmin apgalvo, ka šis mēra arī VO2 max, kas nav izmērāms parametrs bez bizošanas laboratorijā ar masku uz sejas.

aigi

Algoritmi, algoritmi, algoritmi…

Skābene

Štruntīgi viņiem tie algoritmi! Pats lietoju Garmin Swim. Kamēr peldu kraulā, pulkstenis diezgan precīzi skaita baseinus, bet kā pamaini peldēšanas stilu, tā čuš, met klāt liekos baseinus!Statistika graujoša, bet būtu labi, ja kaut nedeaudz ticama!
Ar skriešanu būs tas pats, pamainīsi skriešanas ritmu, un visi algoritmi pa tukšo.

aigi

Mans feniks 3 arī mānās, manuprāt, vaina nav stilā, bet pauzēs, kamēr nonstopā peldi, tā viss čikinieka, kā apstājies un ievelc elpu tā kāds baseins klāt. Uz 2000m kādi 100m klāt.

Oskars

pasen iegādājos garmin 310 TX .triatlona . Bezjēdzīgs prkums vismaz priekš manis . Neizturīgs , siksniņa tad stilks, apvalks . ’50 procentos problēmas ar satelītu(ilgi neķer )kā dēļ nevaidzīgi uzvelcies . Labi es parasts fizkultūrietis . Tie ātruma max , kāpumi , sirdsdarbības ( josta) max tik neprecīzi . Bet kā tāds var līdzēt sporta PRO . Nezinu cik reizes palietoju kādas 50 .

Ķermeņa satāva analizatori vispār čau .

Aleksejs Mjaliks

Vispār jau “fēnix”, nevis “Fenix”.

Lapsinieks

čego????????????

migors

vispār visas aprakstītās funkcijas ir arī fenix 3. vertikālo oscilāciju, balansu un ground kontact time mēra nevis pulkstenis bet pulsa sensors pie siksniņas ap krūškurvi.

Skābene

Jēgas ta no tā visa nekādas, Useinu Boltu tāpat nenoķersi! :)

migors

mērķis ir nevis kādu noķert, bet vienkārši skriet. pamēģini tad sapratīsi :)

Jānis

Bāc, a ja man nav sporta viedpulksteņa, es nedrīkstu skriet? :(

migors

Tu esi āksts

Pumba

Drīksti. Bet dēļ liekajiem kg uzkāps pulss un nebūs sensora pie krūts, kas ziņo: resnīt, LĒNĀK!