Web Analytics
More
  Reklāma

  Android 7.1 Nougat aizsāks Google plānu izlaist Android jauninājumus ik ceturksni

  Jaunākie raksti

  Google ir paziņojusi, ka līdz ar Android 7.0 Nougat atnākšanu tiek ieviesti iepriekš nebijuši ik ceturkšņa operētājsistēmu atjauninājumi Nexus viedierīcēm. Kopā ar kļūdu labojumiem Google ar jauninājumiem piegādās arī dažādus papildinājumus – Allo, Google Assistant un Nexus Launcher uzlabojumus.

  Android baumotājs Evan Blass @evleaks jau paziņojis, ka Android 7.1, 7.1.1 un 7.1.2 Nougat būs Google izziņotie labojumi kopā ar papildinājumiem. Android 7.1 versijas atnākšana gaidāma pirms Ziemassvētkiem. Pagaidām nav zināms, kā šāda veida ik ceturkšņa labojumi ietekmēs citu ražotāju viedtālruņus, vai arī tie saņems uzspiestus Allo un citus servisus.

  Reklāma

  Par Android 7.1 Nougat tiek baumots, ka labojums tiks prezentēts kopā ar jaunajiem Nexus viedtālruņu modeļiem. Šogad abus Nexus viedtālruņus ražojot HTC.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mehhhh
  29.08.2016 12:39

  Cik procenti useru lieto Nexus? Viens procents? Puse procenta?

  29.08.2016 13:20
  Reply to  Mehhhh

  Google nesaka, bet spriežot pēc Android statistikas (jauno OS versiju parādīšanās statistikā virs 0.1% no visiem aktīvajiem Android) Nexus ir zem pusprocenta. Tikai kad Samsung sāk atjaunināt savus telefonus, jaunās Android versijas pārkāpj 1%.

  vards
  29.08.2016 13:24
  Reply to  Mehhhh

  Kāds sakars ir Nexus lietotāju skaitam? Vai tad kādreiz ir aizliegti atjauninājumi uz citām iekārtām? Tas, ka iekārtas ražotājs vairs par to iekārto neko negrib dzirdēt nav google kompetence.

  TomsQ
  29.08.2016 13:25
  Reply to  Mehhhh

  Maz… pārāk maz. ehh, ja vien būtu pieejami play edition telefoni – tas pats Galaxy S7, bet ar tīru android, žēl ka tā ideja nomira/ tika nobeigta, manuprāt S4 un daži citi tā gada flagmaņi bija pieejama play edition. Tas manuprāt būtu labākais risinājums tiem kuriem gribas svaigāko android, bet negribas/nepatīk nexus. Protams, ir cyanogenmod štelles, bet tas jau ir čakars ar risku sačakarēt telefonu un zaudēt garantiju…

  x
  31.08.2016 11:06

  iespējams, tam ir saistība ar G plāniem atteikties no Nexus. Vietā būšot kas cits, kam virsū liks G un HTC, bet vairs nebūšot pliks Androīds bez pielāgojumiem.

  Reklāma