Daudzi Windows 7 un Windows 8 lietotāji sūdzas, ka Microsoft agresīvi uzspiež Windows 10 uzstādīšanu datoros, bet viena Windows lietotāja bez tiesas iesaistīšanas ir ieguvusi no Microsoft kompensāciju 10 000 dolāru apmērā par automātisku Windows 10 atjauninājuma saņemšanu.

Tiek apgalvots, ka cietušās datorā Microsoft bez jautāšanas atjauninājis darbam izmantota datora operētājsistēmu uz Windows 10. Windows 10 atjauninājums sabojājis grāmatvedības programmatūras darbību, kā arī nācies izsaukt datormeistaru datorsistēmas sakārtošanai.

Microsoft apņēmies 10 000 dolāru izmaksāt bez tiesvedības, jo tā prasītu vēl pamatīgākus finanšu resursus. Pagaidām nav zināms, vai ir arī kādi citi Windows lietotāji, kuri pieteikušies šāda veida Microsoft “stipendijai”. Pēc mēneša vairs Windows 10 netiks dāļāts bez maksas, tāpēc automātiskai Windows 10 atjaunināšanai bez lietotāja piekrišanas vajadzētu tikt pārtrauktai.

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AldisJānisx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

MS aizgājis Apple pēdās….tur ik pa brīdim varēja lasīt, ka pēc kārtējā leoparda pārstāj darboties skaneris, kas maksā dārgāk kā tas ābolu spainis.

Jānis
Guest
Jānis

Priekš MS tas ir tik pat, kā ja man uzliktu sodu 0.00000000001 euro centu :D

Aldis
Guest
Aldis

Brīnos ka tik viens šāds gadījums… Tā iebarot jauno OSu izmantojot smalkākās adware/spyware metodes nav nopietni…