Sagaidāms, ka jau šīs nedēļas noslēgumā Mobile World Congress 2016 ietvaros LG izziņos ne tikai LG G5 flagmani, bet arī pāris citus svaigas idejas viedtālruņus. Baumas norāda, ka LG Specialist S sērija tiks uzsākta ar diviem viedtālruņiem – X cam un X screen.

Abi modeļi būs dēvējami par vidējās klases viedtālruņiem, tie saņems Android Marshmallow 6.0, četru kodolu procesorus ar 2 GB RAM un 16 GB atmiņām. Tiek paredzēts, ka LG Specialist S sērija maksās nedaudz mazāk par konkurentu piedāvājumu, un spēs piedāvāt vienu interesantu tehnisko niansi no LG flagmaņiem.

LG Specialist S X cam iegūs augstvērtīgu 13 megapikseļu kameru un nedaudz ieliektu ekrānu, bet Specialist S X screen modelim būšot otrs ekrāns. X screen saņems 1.76 collu ekrānu viedtālruņa priekšējā daļā, tas būs vienmēr ieslēgts un rādīs pulksteņa laiku, kā arī paziņojumus.

Tiek ziņots, ka LG Specialist S X cam un X screen modeļi būs pieejami Eiropā, kas ir tikai loģiski, jo abi viedtālruņi arī te tiks izziņoti.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Artis AbolsPurvaVelns Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

ekrānu aizmugurē? speciāli ielīdu avotā… Arti, ko Tu pīpē pirmdienas rītos? Ķem pače, ka pat avotā uzrakstīts, ka tas ir ekrāns no V10, kas atrodas priekšā…

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Nepīpēju, bet dažreiz uznāk īslaicīgi prāta aptumsumi.