Vēl CES 2016 ietvaros Samsung paziņoja, ka turpmāk visi viedpulksteņi būs savietojami ar Apple iOS operētājsistēmu. Pat Samsung Gear S2 izveidots jauninājums, kas to padara saderīgu ar iPhone.

Sagaidāms, ka tuvākajos mēnešos Samsung sagatavos iOS lietotņu versijas savām populārākajām esošajām lietotnēm – Gear Fit Manager, S Health, Smart Camera un Remote Control. Tiek runāts, ka Samsung grasās šogad pievērsties Gear Fit valkājamo ierīču izveidei, tāpēc tiks likts liels uzsvars uz Gear Fit Manager izveidi iOS operētājsistēmai. Jaunas Gear Fit ierīces varētu tikt izziņotas Mobile World Congress 2016 ietvaros.

Lietotņu piedāvāšana iOS operētājsistēmai ne tikai sekmēs valkājamo aksesuāru pārdošanu, bet arī atvieglos iPhone un iPad darbināšanu kopā ar Samsung Smart televizoriem un citu tehniku. Samsung vairs nevar atļauties uzturēt slēgtu valkājamo viedierīču ekosistēmu. Sākotnēji Samsung viedpulksteņi sadarbojās tikai ar ražotāja dārgākajiem viedtālruņiem, kas tiek uzskatīta par milzīgu Samsung pārdošanas taktikas kļūdu.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Viesturs Kavacs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Viesturs Kavacs
Guest
Viesturs Kavacs

Eh, un no virsraksta jau varēja padomāt, ka viņu bloatware beidzot būs arī Ābolam pieejama. :)