BlackBerry ir iekarojis (vai vismaz bija iekarojis) savu nišu ar ļoti drošiem viedtālruņiem. Visa BlackBerry saziņa tiek šifrēta, daudzviet tika uzskatīt, ka BlackBerry saziņa ir drošāka par PGP šifrētu saraksti, tomēr tiek ziņots, ka Nīderlandes Kriminālistikas institūts spējis uzlauzt dažas BlackBerry viedierīces, piekļūstot šifrētajai saziņai.

Sīkāka informācija par BlackBerry “iekarošanu” netiek sniegta. Zinātāji pieļauj, ka policijai nākas daļēji izjaukt BlackBerry viedierīces, tās pieslēgt spējīgiem datoriem, kā arī izmantot kādu ievainojamību.

Nīderlandes Kriminālistikas institūts atzīst, ka BlackBerry drošības apiešana nav 100%, vēl arvien ir viedierīces, kuru saturam nav iespējams piekļūt, nezinot lietotāja paroles. Netiek arī atklāts, vai Nīderlandes policija ir vienīgā, kas spēj piekļūt šifrētam viedierīču saturam. Par Android un iOS šifrēšanas apiešanu ziņu pagaidām nav.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ProxyFromDeepxŽansRaivis Rasnačs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Raivis Rasnačs
Viesis
Raivis Rasnačs

Te tev nu bija drošais Blackberry… Grūtie laiki noteikti atspēlējas arī uz programmatūras departamentu kompānijā un daži OS caurumi netika aizlāpīti.

Žans
Viesis
Žans

Droši vien izmanto Niderlandes datu centru jaudu, lai viņu uzhakotu. :D

x
Viesis
x

karalis bija kails?

ProxyFromDeep
Viesis
ProxyFromDeep

Visi karaļi dodoties pie miera vai atpūtas telpā uz keramikas troņa vairāk vai mazāk ir kaili .

ProxyFromDeep
Viesis
ProxyFromDeep

BB ierīcēm ir tāds BB PIN . šeku citāts no Wiki : The BlackBerry PIN (Personal Identification Number) is an eight-character hexadecimal identification number assigned to each BlackBerry device. PINs cannot be changed manually on the device (though BlackBerry technicians are able to reset or update a PIN server-side), and are locked to each specific BlackBerry. BlackBerry devices can message each other using the PIN directly or by using the BlackBerry Messenger application. BlackBerry PINs are tracked by BlackBerry Enterprise Servers and the BlackBerry Internet Service and are used to direct messages to a BlackBerry device. Emails and any other… Read more »

ProxyFromDeep
Viesis
ProxyFromDeep

Rakstā NAV peiminēts kādas paaudzes devaisu salauza , un ko tieši salauza , tāpēc protams visi pieņēmumi ir plika graša vērti .

p.s. viss manis augstāk rakstītais attiecas uz “vecjaiem” BB . “jaunie” jeb BB 10 – ir stipri droši . es teiktu ka drošāki pat par āboļiem .