Web Analytics
More
  Reklāma

  Inbox by Gmail atpazīst ikdienā lietoto valodu un spēj veidot atgādinājumus

  Jaunākie raksti

  Populārā e-pasta servisa Gmail autori jau kādu laiku atpakaļ ir radījuši jaunu e-pasta lietotni Inbox by Gmail. Viņi to dēvē par evolūciju, kas ļaus cilvēkiem pievērsties tām lietām, kas ir patiešām svarīgas. Mūsdienās daļai cilvēku e-pasti no noderīga saziņas rīka ir kļuvuši par apgrūtinājumu. To plūsma nekad neapsīkst un dažkārt pat šķiet, ka ziņojumu lasīšana un atbilžu gatavošana aizņem vairāk laika par reālu darbu veikšanu. Inbox by Gmail radītāji tic, ka ar jauno aplikāciju viņi spēs ierobežot un valdīt pār haosu.

  Inbox by Gmail ik pa laikam papildina savas iespējas ar jaunām niansēm, bet šoreiz ir sperts pamatīgi plats solis lietotāju ikdienas atvieglošanā, jo Inbox by Gmail spēj atpazīt e-pastu saturu un ieteikt izveidot atgādinājumus par konkrēto tēmu. Ja e-pastā minēts, ka derētu veikalā iegādāties pienu, Inbox by Gmail arī piedāvās ātri un bez galvas lauzīšanas izveidot atgādinājumu par piena iegādi.

  Reklāma

  Ikdienas valodas atpazīšanas dzinis (natural language engine) arī turpmāk pārskatīs mūsu veidoto saturu, kas daudziem lietotājiem varētu būt nepieņemami. Protams, ērtības un tehnoloģiju radītās iespējas liek dažreiz tik noelsties, bet jāatzīst, ka tik dziļa piekļuve personīgai e-pasta sarakstei ir par traku. Pagaidām latviešu valodu Inbox by Gmail neatpazīst, tāpēc esam relatīvā drošībā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma