The Information ziņo, ka Google šobrīd strādā pie nākotnes tehnoloģijas, kas ļaus izmantot lietotnes bez to uzstādīšanas viedierīcēs. Tiek minēts, ka lietotnes tikšot straumētas uz viedtālruņiem, kas varētu atvieglot dažādu vienu reizi veicamu darbiņu izpildi. Protams, straumēšanai būs nepieciešams pamatīgs un pastāvīgs interneta pieslēgums.

Ziņojumā norādīts, ka Google pagājušā gada rudenī iegādājās uzņēmumu Agawi, kas (kā jau var nojaust) ir specializējies šādu risinājumu izveidē. Google un Agawi pamata ideja ir “mākoņa” uzturēšana, kurā atrodama visa nepieciešamā lietotņu informācija. Iespējams, ka daudzas lietotnes varētu aizstāt ar saskarni, kas tiek attēlota interneta pārlūkā vai līdzvērtīgā, viedtālrunī jau esošā lietotnē. Faktiski viena lietotne vai pat operētājsistēmas sadaļa nodrošinās daudzu lietotņu saskarni un funkcijas.

Tiek arī atzīts, ka nevienam no malas nav īsti skaidrs Google un Agawi izvēlētais lietotņu darbināšanas princips. Šādā veidā nebūs iespējams darbināt liela izmēra lietotnes un spēles, bet, ja jau šobrīd daudzi servisi piedāvā gan Android lietotni, gan identiskas iespējas tīmekļa pārlūkā (Facebook, Instagram, Twitter), tad neredzu nekādas problēmas līdzīgā veidā straumēt lietotnes funkcijas.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ProxyFromDeep Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ProxyFromDeep
Guest
ProxyFromDeep

.. No viena grāvja – otrā ..
Te brouzera funkcijas tiek nodotas daudzām , jel daudzām “svarīgām un ļoti noderīgām” aplikacijām ..
Un te , pēkšņi , “Tudiš pīp” viss : cloud-portabls …