Tā kā septiņi no desmit iedzīvotājiem norāda, ka sabiedriskā transporta pieturvietās vēlētos izmantot internetu par brīvu, Lattelecom, atzīmējot divu gadu jubileju bezmaksas WiFi iespējām visā Latvijā, ar brīvpieejas internetu aprīkojis vairākas Rīgas pieturvietas, un šo notikumu atklāj ar īpašu vingrošanas programmu.

Atsaucoties uz iedzīvotāju arvien pieaugošo interesi par veselīgu dzīvesveidu, vienlaikus viņu paustajām raizēm par laika trūkumu, Lattelecom kopā ar sporta zinātnes doktores, sertificētas fizioterapeites un fitnesa studijas Vingrosev.lv vadītāju Ievu Kundziņu izstrādājuši īpašu vingrojumu programmu. To iespējams praktizēt sadzīviskās situācijās, pat stāvot pieturā vai rindā, sērfojot internetā, dzerot kafiju, un nepievēršot sev lieku apkārtējo cilvēku uzmanību. Otra vingrojumu daļa paredzēta atslodzei pēc ilgstošas sēdēšanas.

Lattelecom privāto klientu daļas direktors Gusts Muzikants stāsta: “Lielākā daļa (70%) Latvijas iedzīvotāju aptaujā vaļsirdīgi atzīst, ka pieturvietās pavadīto laiku neizmanto efektīvi, kamēr 10% sērfo internetā, un daži iegriežas tuvējā veikalā. Lattelecom ar jauno pieturvietu konceptu, kas aprīkotas ar bezmaksas WiFi, aicina iedzīvotājus padomāt, ko darām brīvajos brīžos. Galu galā, laiku, ko pavadām internetā, var apvienot ar veselīga dzīvesveida praktizēšanu.”

Ieva Kundziņa pēc novadītās nodarbības sabiedriskā transporta pieturā “Tērbatas iela” uzsvēra: “Rakstot savu doktora disertāciju par laimes hormonu (beta endorfīnu), secināju, ka fiziskās aktivitātes paaugstina beta endorfīnu asinīs un dod prieku. Šī iniciatīva ir labs sākums, lai padomātu, kā vērtīgāk izmantot brīvos brīžus, jo regulāri – arī pāris minūtes dienā veikta fiziskā aktivitāte pozitīvi ietekmēs organismu. Nodarbojoties ar fizisko aktivitāti, mēs uzlabojam ne tikai fizisko, bet arī garīgo veselību un labsajūtu, mazinot negatīvās emocijas, piemēram, agresiju, dusmas un riebumu, kuras nereti uzgrūžam citiem.”

No_kreisas_Sanda Krasta_Samanta_Tīna_Roberto_Meloni_Kasers

Lattelecom kopš 2013. gada visā Latvijā ierīkojis vairāk nekā 4500 Lattelecom-free WiFi punktu, kas ļāvis Rīgai kļūt par Eiropas WiFi galvaspilsētu. Līdz šim Lattelecom-free WiFi pieejams 21 slimnīcā, 165 mācību iestādēs, kā arī Latvijas lielāko pilsētu laukumos, parkos un citās brīvdabas vietās. Savukārt no aprīļa tas atklāts septiņās sabiedriskā transporta pieturvietās – “Tērbatas iela”, “Inženieru iela”, “Esplanāde”, “Ezermalas iela”, “Nacionālais teātris”, “Medicīnas muzejs” un “Ģertrūdes iela”.

Kā pieslēgties bezmaksas WiFi visā Latvijā?

WiFi punktu saraksts pieejams www.WiFi.lv un www.1188.lv. Katrs punkts sniedz tādu interneta ātrumu, kas ļaus lejupielādēt attēlus, filmas un citus failus bez ierobežojumiem. Lai lietotu Lattelecom bezmaksas WiFi internetu publiskās piekļuves vietās, lietotājam savā viedierīcē jāizvēlas Lattelecom-free tīkls un jāatver interneta pārlūka programma. Pēc mirkļa tajā atvērsies WiFi mājaslapa ar iespēju pusstundu lietot internetu bez ierobežojumiem, pirms tam noskatoties 15 sekunžu īsu informatīvo ziņojumu. Lai atjaunotu interneta piekļuvi, lietotājam būs jāatkārto iepriekš minētās darbības. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ikviens var vērsties pie Lattelecom Klientu apkalpošanas dienesta, sazinoties pa tālruni 177.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

>pirms tam noskatoties 15 sekunžu īsu informatīvo ziņojumu

būs jāpamēģina, gribās saprast ar ko informatīvs paziņojums atšķiras no reklāmas.