Apple ir naski uz dažādu patentu iegūšanu, kuri ir pamatā daudzām patiesām un mazāk patiesām Apple baumām. Pāris dienas atpakaļ bija runas, ka iPhone 6/6 Plus turpinājuma modeļi varētu tikt pie tik gaidītās ūdens noturības (kas, visticamāk, būs zudusi no Xperia Z4 viedtālruņa), bet tagad apgriezienus uzņem baumas par Apple vēlmi pārstrādāt vadības pogu ideju pašā saknē.

Tiek ziņots, ka Apple tikko ieguvuši vēl 2013. gadā iesniegtu patentu, kas paredz viedierīču sānos izvietot ļoti lokanus (pat plastiskus) ekrānus, kas aizstātu pogas. Sānos esošie ekrāni uzvestos kā formu un pielietojumu mainošas pogas, to nozīme mainītos atkarībā no palaistās lietotnes iespējām.

Sānu skaldņu ekrāni tiks papildināti ar vairākiem plastiskiem slāņiem, kā arī ļoti lokanu attēlu veidojošu slāni. Virs tiem būs skārienus reģistrējošs slānis. Šādi noformēta viedtālruņa skaldne varētu tēlot daļēji manuāli iestatāmas fotofunkcijas vadību vai atbrīvot pamata ekrānu no video atskaņotāja virtuālajām pogām.

Tiesa, līdzīga ideja jau šobrīd tiek izmantota Galaxy Note Edge un S6 edge viedtālruņos.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
IndarsgrandovskisArtis AbolsRaivis Rasnačs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
grandovskis
Viesis
grandovskis

Xperia Z4 viedtālruņa?

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Tiek baumots, ka Z4 nebūs ūdensdrošs.

grandovskis
Viesis
grandovskis

bet tā ir planšete. Tiek baumots, ka PS5 arī nebus ūdensdrošs.

Indars
Viesis
Indars

Xperia Z4 ir (būs) viedtālrunis. Planšete ir Z4 Tablet

Raivis Rasnačs
Viesis
Raivis Rasnačs

Lūk, šī ir lieta, par ko es varu teikt: “esmu par!”. Tas beidzot atrisinātu mūžseno strīdu par bloķēšanas pogas novietojumu.