Latvijas Mobilais Telefons (LMT) šodien ievieš jaunu inovāciju tirgū – pakalpojumu Internets telefonā NEATKARĪBA bez apjoma un ātruma ierobežojuma. LMT ir Baltijā pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators un arī starp līderiem Eiropā, kas nodrošina klientiem šādu iespēju.

LMT prezidents Juris Binde: „Vispirms mēs atbrīvojām no skaitīšanas un ierobežojumiem sarunas, ieviešot pieslēgumu Brīvība, un tagad ir pienācis laiks arī internetam telefonā. Sagaidām, ka jaunā NEATKARĪBA veicinās vēl plašāku un aktīvāku mobilā interneta lietošanu telefonā. Līdzīgi bija arī pēc Brīvības ieviešanas, kad strauji pieauga sarunu un īsziņu apjoms.”

Līdz ar LMT 4G tīkla attīstību ir būtiski mainījusies mobilā interneta lietošanas pieredze. Divu gadu laikā tā patēriņš LMT tīklā pieaudzis 4,5 reizes. Vairākus gadus LMT bijis vienīgais, kas klientiem piedāvā jaunās paaudzes jeb 4G tīklu, un šobrīd LMT ir vienīgais, kas ieviesis jau 4G+ jeb LTE Advanced tehnoloģiju. LMT turpina investēt ievērojami vairāk nekā konkurenti, lai iedzīvotājiem nodrošinātu mūsdienīgas iespējas savas ikdienas un Latvijas konkurētspējas uzlabošanai.

LMT pakalpojuma Internets telefonā NEATKARĪBA bez apjoma un ātruma ierobežojuma mēneša maksa ir 9,99 eiro. Tas ir pieejams ikvienam pēcapmaksas LMT klientam ar jebkuru LMT tarifu plānu un automātiski tiks pieslēgts lietotājiem, kuri līdz šim izmantojuši pieslēgumu Internets telefonā apjoma soļus no 3GB līdz 8GB. Pārējie klienti pakalpojumu var pieslēgt nosūtot īsziņu IT vai NEATKARIBA uz kodu 1688. To var izdarīt arī manslmt.lv, LMT klientu centros vai zvanot uz LMT bezmaksas informatīvo tālruni 8076 8076.

LMT_internets_telefona_NEATKARIBA

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
42 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm

Vai tas nav mazliet negodīgi pret Internets datorā / Internets mājai lietotājiem? Par šādu pakalpojumu (neierobežots ātrums un apjoms) datoram ir jāmaksā teju 30 eiro mēnesī vai arī jāsamierinās ar 2Mbit/s “lielu” ātrumu viņu krutajā 4G tīklā (jeb nebija jēgas pirkt rūteri par tādu cenu, jo no interneta nekāda jēga, tāpat lēns.)…

Sapnix

a kas traucē nopirkt internetu telefonā un ielikt modemā un lietot kā normālu internetu? Ja nu vienīgi viņi tam griezīs ciet kādus portus un atstās tikai tipa 80,443,25 utml

kma

Nu cik tad tu iztērēsi ar telefonu, cik?
Pasaka, ka neierobežoti, jo vairāk par 5Gb drošvien nevienam nevajag.
Un neviens nezin vai tethering strādā. Ja strādā – priecājies. Pamēģini nedēļā nokurināt 100 GB un skaties, vai neapstājas. Vai neatslēdz “godprātīgas lietošanas memoranda” rāmjos.

es

Ja jau būs tik zema cena internetam datorā, tad jau visi saslēgsies un pārslogos to tīklu, ka nebūs normāls ātrums.

Elīna Lidere

Internets telefonā ir paredzēts tikai interneta pārlūkošanai telefonā. To paredz LMT pakalpojuma godīgas lietošanas principi, kurus klients apņemas ievērot, piesakoties pakalpojumam.

BAZINGABUSCUS!

Un tad jūs mani iesūdzēsiet Hāgas tribunālā par to, ka es jau pāris gadus BIJU lietojis Mob. interneta SIM telefonā, lai ietaupītu to milzīgo rēķinu? Kad es pārgāju uz Biti, man to nevajadzēja, un tās muļķības ko jūs stāstat par gigainvestīcijām ir padumas. Bitei ir daaudz lielāks H+ pārklājums, ātrums pat H ir lielāks kā jūsu H+, jo viņi nethrottlo ātrumu, un CENA. Es gadā pie Bites ietaupu 75 eiro, un jūs zvanot muldat, ka jums svarīgāka ir kvalitāte nevis cena. Un es saņemu nevis 200mb, bet 1GB+ bezmaksas nets dažām aplikācijām ieskaitot FB, kas man mēnesī man daudz norij.… Read more »

es

Kam H+ ja ir 4G.

Valča

Ne visiem ir tāds telefons.

Amanda

Bet daudziem telefoniem taču ir HotSpot. Tas nozīme, ka vairs nevajag rūteri/modemu, palaižu caur telefonu hotspot un mierīgi lietoju ar savu datoriņu vai planšeti.

es

Cik tu daudz ar to hotspotu ilgi padosi datus datoram? Telefons pārkarsīs no interneta šārošanas ja visu laiku būs pieslēgts. +šaubos vai akomulātoram tas ir veselīgi

hmm

Nu jā, tas par to ka esmu LMT klients kopš 2010. gada sākuma, pērku pie jums datorus, visa ģimene lieto LMT vai okartes (kopš vispār parādījās tādas) un jūs neko lētāku piedāvāt internetam nevariet.. :)

Dzintars Rudzitis

Pagaidīšu, ko Bite par šo teiks, jo piedāvājums ir superīgs! Tad laikam būtu jāatgriežas pie Spotify lietošanas.

khe

Ko tad Bite var teikt? Neko. Izdomas atkal ko jaunu un neviens nemaz nepamanis, ka starpt. sarunas, parterets internets paliks dargs. Viniem tacu pirms kada laika viss bija tik vienkarsi – divi tarifi, un cenas mēs nekad necelsim. A kas tagad? Jaunie tarifi vairs nav vienkarsiba. Arī cenas celsana tā nav? Vareja tacu visi sēdēt uz bite 2 un internetu izmantot pa vecam + bezm. aplikācijas. Bet tagad perkons, piektdiena utt.

Ksspars Lccis

Bitei ir neglīte.

si7ovs

iPhonā hotspot vaļā un aidā caur macbook kačājam

Andris

“LMT ir Baltijā pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators un arī starp līderiem Eiropā, kas nodrošina klientiem šādu iespēju” meli, meli, meli, Three mobile UK – datu plāns All You Can Eat arī bez apjoma un ierobežojuma, turklāt £15 naduniņas mēnesī ar ieklautām 3000min un 6000 sms

Ksspars Lccis

lasīt māki? Baltijā pirmais un vienīgais. Un starp līderiem Eiropā. Three mobile UK nav nekāds Eiropas līderis. Turklāt viņiem nav 4G.

HP

4G ir.

Andris

cik tev ātrs 4G un 3G nets??? man 4G pa nakti 30Mbit, pa dienu 5mbit, 3G pa nakti 10Mbit, pa dienu mēdz nokristies līdz 3Mbit

HP

Nefiksēju kad pārslēdzas uz 3G. Vidējās lejup ātrums 4G plus mīnus 25-45Mb. Uz augšu mazāk.

lops

ne tikai UK arī īrijā 3G network piedāvā All You Can Eat par 20 eirikiem + 4g lielākajās pilsētās,,, un jau sen šis piedāvājums ir

c

haha, lmt un krutais LAACZZZ nokeris ablomu atkal :D

es

Vismaz LMT naudu iegulda šādos projektos nevis bezjēdzīgi dala kautkādas tizlas neglītes!

Best pick

Katrā ziņā es kā lietotājs tik priecājos un gaidu ko konkurenti teiks, jo LMT sāk palikt interesants, lai arī no skata punkta nemīlēts.

Karlitos

Manuprāt baigi normāls piedāvājums tagad LMT Brīvība+Neatkarība=Neierobežotas sarunas, īsziņas un 4G internets pa 20 EUR. Nebūs vairs ne par ko jāuztraucas un nekas jāskaita. 20 EUR un miers. PS 4G ir awesome – nevis dēļ ātruma, bet dēļ latency.

šakālis

Smuki jau izklausās – viss neierobežots, bet cik tad jūs patiešām minūtes mēnesī iztērējat zvaniem, cik sms nosūtiet un cik tad daudz megabaitus iztērējiet internetam?

nešakālis

es menesī iztērēju 8 GB inetu telefonā runāju daudz sms nesutu bet vienalga brīvība paliek brīvība un kopā ar neatkarību jūtots saprasts klients!

Kristaps Skutelis

Mans LMT lapā un rēķinos diemžēl nekur neatradu norunāto minūšu skaitu, bet pirms kāda laika pie Bites mēnesī norunāju vidēji 300-400 minūtes. Īsziņas sūtu nu jau mierīgāk – 100-200 mēnesī un pēdējos dažos mēnešos patērēju viegli virs 4 GB mobilā interneta. Es gan pieņemu, ka kopumā neesmu vidēji tipisks lietotājs.

HP

Gada laikā nolietoti 356Gb telefonā.

Marcis Buhholcs

Manai mātei bija ZZ Viss – tur ir 300 minūtes. Dabūju slēgt uz Nr. 3 jo viņa regulāri norunāja vairāk un maksāt 13 centus par katru minūti virs 300, kaut kā nevelk. Rēķins pieauga par 1eiro – no 3.99 uz 4.99
Atkarīgs no runāšanas paradumiem. ja pats daudz nezvana, tad nevajag.

khe

ZZ Visi ir bezlimita sarunas, tu runā par ZZ Kombo ;)

Marcis Buhholcs

Rēķinā un visur citur saucās ZZ Viss.

davfreim

Mani vairāk interesē iespēja šo te lietot iPad, tagad priekš planšetēm, viņi piedāvā to pašu internets mājai, nu ok pa 9Eur 10GB ir normāli, bet ja es paņemu Mans mini ~3Eur + pa 10Eur šo, tad man sanāk unlimited internets iPadā, bet interesanti, vai viņi var redzēt, ka lietoju planšeti? Gan jau, ka ne.

Kristaps Skutelis

Tagad “viņi” izlasīs šo komentāru un vairs zinās kādas nešpetnības plāno darīt :)

HP

To kādu ierīci tu lieto operātors redz.

Neatkarība latviešu izpratnē..

Ja mājās nokaras internets un pieraduma pēc savieno datoru ar telefonu un pieslēdzies internetam, tad Tevi ieliek cietumā.. Neatkarība.. Mjā.. :D

P.

Provaiderim ir iespējams noteikt ir vai nav lietots Tethering:
1) analizējot tcp trafiku, izmantotos portus, browsera user-agent;
2) analizējot trafika apjomu.

Pirmais variants ir sarežģīts, otrais ne.

Domāju, ka userus ar lielo trafiku vienkārši izķers un ieliks slikto lietotāju spec. subnetā ar ātruma ierobežojumu, pamatojoties uz “pakalpojuma godīgas lietošanas principiem”. Tur arī beigsies tas “neierobežotais internets”. Eiropā šis jau ir pieredzēts.

es

Tāpat kā slēdza nost brīvības lietotājus, kad tie zvanija ZZ klientiem un tie krāja bonusus.

Rūdis

Laikam, ka pēc gadiem 3-5 kabeļu internets būs tik pat bieži sastopams, kā stacionārie telefoni patreiz.

Kaspars

Es tā mazliet padomāju un salīdzinu visu 3 jaunos piedāvajumus un paanalizēju iemeslus, kāpēc ir tieši tā kā ir..īstenībā gudrs gājiens no operatora puses.. pa cik LMT ir “sava auditoreja”, kura santīmus neskaita un “cenu līderiem” līdz neskrien (cenu karā neiesaistās). Sanāks i nopelnīt i pārējos operatorus pakaitināt (tos divus, kuriem patīk cenu karš). Galu galā klients, kuram patīk daudz lietot internetu, būs tikai priecīgs piemaksāt pāris eur, un nebūs vairs jāskaita megabaiti līdz nākamajai datu pakai, proti, piedāvajums ir tendēts uz to, ka klients samaksās vairāk, nevis mazāk kā parasti (jo pa tiem 10eur arī var tīri pieklājīgi internetu… Read more »

Jānis Rišis

10 euro par lēnu sligtu savienojumu, kur telefons jākarina logā. Optika ir 10 reiz ātrāks bet laukos nepiejams. Kur 4g roteris maksā 150. Nenormāli dārgi!

Jānis Rišis

Zviedri tāpat izseko un skatās lai pirate by lietotājs nevar ieiet. Atkritum internets. Dati tik uzkrāti un pārdoti. telefoni ir jāmet ārā.