Web Analytics
More
  Reklāma

  TAG Heuer CES ietvaros prezentēšot Intel darbinātu viedpulksteni

  Jaunākie raksti

  Intel ir pašiem sava viedo pulksteņu līnija, kas tapusi pēc apvienošanās ar Basis. Intel pēdējo mēnešu laikā ir strādājuši pie valkājamo tehnoloģiju attīstības, lai nodrošinātu pieprasījumu pēc jauniem un funkcionāliem viedpulksteņiem.

  Jau vairākkārt pieredzēts, ka tehnoloģiju uzņēmums apvieno spēkus ar dizaina zīmoliem, lai radītu kopīgu viedo pulksteņu līniju. Business Insider ziņo, ka TAG Heuer grasās CES izstādes laikā jau janvārī izsludināt savu viedo pulksteni, kas balstīts Intel tehnoloģijās. Iespējams, ka TAG Heuer plānos nav ap skārienekrānu radīt kārtējo daļēji bezjēdzīgo, daļēji visiem pārējiem līdzīgo viedo pulksteni.

  Reklāma

  TAG Heuer idejas pamatā ir zem klasiskas, fiziskiem rādītājiem apveltītas ciparnīcas paslēpt Intel procesoru, kas darbosies kā fizisko aktivitāšu mērītājs, soļu skaitītājs utt.

  Intel 6. janvārī CES 2015 ietvaros izziņos vairākus jaunumus, ko darbinās uzņēmuma veidotie procesori. Datoru, televizoru, interneta savienojumu un citu ierīču starpā tiek gaidīts arī TAG Heuer viedais pulkstenis.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma