Populārās Angry Birds spēles izveidotājam kompānijai Rovio pēdējā laikā neiet diez ko spīdoši. Kopš 2012. gada tā ir zaudējusi vairāk nekā 60 miljonus šīs spēles sērijas lietotājus, nomainījusi vadību un apsver 130 darbinieku atlaišanu. Nikno putnu “kapāšana” gluži vienkārši vairs nav gana saistoša nodarbe.

Rovio paspārnē darbojošā eksperimentālā spēļu izdevniecība LVL11 ir laidusi klajā savu pirmo spēli – RETRY. Tā ir pieejama Android un iOS ierīcēm. Šajā pikseļainajā stilistikā ieturētajā spēlē starp šķēršļiem ir jāizvada maza lidmašīnīte un jāmēģina savākt pēc iespējas vairāk monētu. Kaut kur redzēts koncepts? Jā, RETRY ir diezgan brutāla Flappy Bird kopija, kas savukārt ir klasiskās pārlūka spēles Copter ne mazāk brutāla kopija.

Rovio Entertainment spēļu departamenta viceprezidents Jami Laes saka, ka “RETRY ir vēltījums astoņdesmito gadu videospēlēm ar kurām bija izdevība izaugt kopā. Spēlei ir 8-bitu stilistikā ieturēta grafika, speciāli sagatavota (chiptune) mūzika un pieaugoša grūtības pakāpe, kas liek gribēt turpināt spēlēt šo spēli un pieveikt visus līmeņus. LVL11 izstrādātājiem iekšējā rotācijā šobrīd ir ap 40 spēlēm un RETRY kļuva par viennozīmīgu līderi. Tāpēc tika izlemts to izlaist kā pirmo šīs spēļu izdevniecības produktu.”

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=vyeMUo8hMpE]

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aldis

Vairs neko jaunu nu galīgi izdomāt nevar :>

Uldis M.

Flappy Bird man šķita pārāk bezjēdzīga spēle, bet šo pat var uzspēlēt – tomēr ir līmeņi ko iziet, līdz ar to arī parādās kaut kāda jēga spēlei.