Lai arī nākamā Microsoft veidotās Windows operētājsistēmas versija pārdošanā nonāks tikai nākamajā pavasarī, jau tagad notiek tās izmēģinājumi. Pirms divām nedēļām pie sadarbības partneriem nonāca Windows 9 “Windows Technical Preview”, jeb tehniskā priekšskatījuma versija un tīmekli pāršalca jaunās sistēmas pirmie ekrānšāviņi. Tie ļāva labāk iepazīties ar Windows 9 un tās jaunieviesumiem, piemēram, uzlaboto Start izvēlni, paziņojumu centru un vairāku darbvirsmu sistēmu.

Vācu tehnoloģiju vietne WinFuture ir publicējusi ne tikai ekrānšāviņus, bet arī video, kuros var labāk iepazīties ar Windows 9 iespējām. Pagaidām Microsoft nav apstiprinājis vai noliedzis šo video patiesumu, tomēr jāsaprot, ka fināla produktā daudzas funkcijas var tikt nostrādātas citādāk. Tāpēc šis materiāls drīzāk uztverams iepazīšanās nolūkos. Pēc video varam spriest, ka Windows 9 apvieno vairākas lietas, kas labi darbojās vecākās Windows versijās (piemēram, Windows 7) ar Windows 8 jaunieviesumiem, kurus lietotāji pieņem ar lielu negribēšanu.

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=–wgAsHWNRE]

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=7hG_0pLq49s]

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=VF4Eva_4UNE]

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aldis

Labāk par windows 8 jau būs…. :) un notifications no aplikācijām ir pavisam laba lieta. Apple jau pāris gadus to ieviesuši, brīnos par microsoft tūļāšanos. Ievieš flīzes un citas nevajadzīgas lietas, bet ertās lietas, must have vai nu nogriež nost, vai ievieš ar aizkavi… :)

aivarssterns

nabaga windows lietotāji, beidzot dabūs to ko linuxā jau pāris gadus lietojam :) tāpat kā aifouna lietotāji, beidzot iegūs novecojušas tehnoloģijas. nooffence protams bet nu :)

Elo

Tu droši vien staigā arī humpalās un ēs vecu paiku, nu ists hipsters.

aivarssterns

žēl ka tev nav saprašanas par to kas ir hipsters :)

Kaspars

Un ja mazliet konkrētāk, tad kas tad ir tas, ko linuxā jau pāris gadus lietojat?
Aplikāciju notifikācijas? .. tieši pāris gadus ne pie viena linuxa vairs neesmu sēdējis :)

aivarssterns

Aplikāciju notifikācijas, menu pinošana, virtuālie desktopi + ir lielas iespējas customizācijai kā vēlies :)

Kristaps Lācis

Izvēli. Mēs lietojam iespēju izvēlēties..