Kā ziņo interneta vietne NokiaPowerUser.com, nākamais lielais WP 8.1 atjauninājums ir gaidāms decembrī, un praktiski uzreiz tas būs pieejams arī izstrādātājiem. Atjauninājums, kuram dots nosaukums Windows Phone 8.1 GDR2 piedāvās iespēju loģiskāk sagrupēt iespējas iestatījumu izvēlnē. Visticamāk lietotājs varēs tās sagrupēt vai nu alfabēta secībā, vai arī pēc savas izvēles un loģikas.

Tāpat ir zināms, ka darbību centrā – Action Center, parādīsies papildus iespēja ieslēgt un izslēgt mobilo internetu, kā arī Cortana balss asistenta alfa versija vēl vairākās valodās. Vai to starpā būs arī latviešu valoda, nav zināms. Jaunās OS versijas numurs būs 8.15.12375.0, kas nozīmē samērā pamatīgu lēcienu no pašreizējās aktuālās versijas numura 8.10.14157.200.

Tip-GDR2

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Olegs Falevics

apdeits uz 8.1. jau tā kopumā padarīja WP vidi daudz patīkamāku un lietojamāku. Pat bija doma pāriet uz Lg G3, bet pēc apdeita uzreiz pārdomāju. Lēni, bet tomēr uzlabo šo OS.

Raivis Rasnačs

Lēni? Tikai nupat kā pie lietotājiem nonāca 8.1, bet izstrādātājiem jau pieejams 8.1.1 un baumo par 8.1.2. Un pats galvenais – gandrīz visām ierīcēm atjauninājumi ir pieejami. Es to sauktu pat par ļoti veiksmīgu atjauninājumu politiku.

Olegs Falevics

Lēni lēni :) atceries visu epopeju sākot ar 7.5-7.8, 8.0 utt. Cerams, ka turpmāk viss ies raitāk.

Ksspars Lccis

Būtu labāk, sivēni, iedevuši 8.1 apdeitu 720ajam. Solīja jau ap jāņiem, bet figu RAGU

Raivis Rasnačs
Ksspars Lccis

a kāpēc mana truba spītīgi saka, ka phone is updated bet nekā?

Kristaps Skutelis

Jā, kā jau Raivis norādīja, tad Nokia Lumia 720 jau būtu jābūt atjauninājumam. Tad vietā jautājums, kur pirkts telefons un vai gadījumā tas negaida kaut kāda sveša reģiona atjauninājumu? Plus, vai šo lasa kāds Lumia 720 lietotājs, kas jau uz savas ierīces ir uzstādījis WP 8.1?

Ksspars Lccis

oficiāli iegādāts LMT

Andris_Photo

Ksspars Lccis, pamēģini ar Nokia Update manager caur datoru atjaunināt.

Ksspars Lccis

HA!!! ŠODIEN vakarā uzleca apdeits!