Reklāma

Sponsora raksts: Sociālā tīkla VKontakte Android aplikācijas jaunumi

Jaunākie raksti

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Kāds vīrietis Lielbritānijā apcietināts, jo ar “AirTag” izsekojis savu bijušo draudzeni

Izsekošanas piekariņi ir praktiski situācijās, kad jāsameklē kāda nozaudēta lieta, piemēram, naudas maks vai telefons. Tomēr domāju, ka neviens...

“SpaceX” orbītā nogādājis jau 3000 “Starlink” satelītu, taču saskaras ar problēmām

Īlona Maska vadītais uzņēmums "SpaceX" turpina izvērst savu ātrgaitas satelītu interneta projektu "Starlink", šīs nedēļas sākumā orbītā nogādājot vēl...

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

Kuru aplikāciju jūs izmantojat katru dienu? Esam pārliecināti, ka viena no populārākajām aplikācijām jūsu viedtālrunī bija un ir sociālā tīkla VKontakte oficiālā aplikācija. Bet, neskatoties uz to, ka atverat aplikāciju katru dienu, vai esat pamanījuši pēdējos jaunumus?

Pēdējā aplikācijas versijā ir pievienotas animācijas. Pēc izstrādātaju vārdiem tās ir „vienkāršs un saprotams veids, kā paust savas emocijas un jūtas brīdī, kad trūkst vārdu”. Šīs jautrās animācijas ne tikai dažādo komunikāciju, tās var izstāstīt veselu stāstu.

1 2

Pēdējā aplikācijas atjauninājumā ir parādījusies arī paplašināta lietotāju meklēšanas iespēja. Tagad jūs tieši no aplikācijas varat meklēt lietotājus pēc valsts, pilsētas, vecuma, dzimuma un ģimenes stāvokļa.

3

Neaizmirsīsim arī par jaunām iespējām, kuras parādījās iepriekšējā aplikācijas versijā. Piemēram, grupu īpašnieki var izveidot ierakstus ar atliktu publikācijas laiku, moderēt lietotāju iesniegtās ziņas, kā arī veikt masu aptaujas.

4

Patīkami jaunumi sagaida arī mūzikas cienītājus. Tagad ir iespējams pārskatīt pašreizējo dziesmu sarakstu, lai uzzinātu, kāda dziesma būs nākamā, kā arī mainīt atskaņošanas secību vai izdzēst nevēlamās dziesmas.

5

Patīkami jaunumi sagaida arī mūzikas cienītājus. Tagad ir iespējams pārskatīt pašreizējo dziesmu sarakstu, lai uzzinātu, kāda dziesma būs nākamā, kā arī mainīt atskaņošanas secību vai izdzēst nevēlamās dziesmas.

Aplikācija pieejama te: vk.cc/android

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
mrserge
03.04.2014 23:54

You must be fucking kiddin’ me. Portāla redakcija, lūdzu vienmēr pirms šādu un citu pirms tam redzēto kaku publicēšanas obligāti norādiet, ka šis ir reklāmas materiāls. Ielieciet šo informāciju kā pirmo, ko lasītājs izlasa pēc virsraksta, lai nesanāk «jūs lietojiet šo aplikāciju katru dienu» aplikācijai, par kuras esamību vairāk kā puse šī portāla apmeklētāju pat nezina.

Kursors.lv
04.04.2014 06:27
Reply to  mrserge

Tagad pie reklāmas rakstiem uzreiz augšā zem virsraksta tiks norādīts, ka par rakstu tas ir. Tāpat arī preses relīzes tiek atzīmētas uzreiz zem virsraksta.

Pirms reklāmas rakstu publikācijas tie tiek rūpīgi atlasīti un pielāgoti, lai rada kaut kādu vērtību Kursora lasītājiem. Šādi raksti būs reti, bet būs, jo portāla pastāvēšanai finansējums ir nepieciešams. Paldies par izpratni!

Reklāma