Bezpeļņas organizācijā Linux Foundation pieņemts lēmums paplašināt interesentu iespējas gūt kvalificētas zināšanas atvērto tehnoloģiju jomā, tāpēc oficiālais mācību kurss “Ievads Linux”, kas agrāk maksāja 2400 USD, būs pieejams bez maksas ar tiešsaistes apmācības platformas EdX starpniecību. Kursu paredzēts sākt 2014. gada otrajā pusē, taču pieteikties kursiem var jau tagad.

Tiešsaistes apmācības platformu EdX izveidoja Masačūsetsas Tehnoloģiskais institūts sadarbībā ar Harvardas universitāti. Platformā patreiz pieejami mācību kursi, kurus piedāvā vairāk nekā 30 augstskolas. Tagad arī Linux Foundation kļūst par oficiālu EdX partneri. Kursam piešķirts kods LFS101x. Tas aptver 40-60 mācību stundas. Ja viss noritēs veiksmīgi, Linux Foundation gatavojas publiskot arī citus kursus. Darba tirgus izpētes rezultāti liecina, ka ātri aug pieprasījums pēc Linux speciālistiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis

Iespējams, ka tomēr nav pa velti, prasa 250$ http://www.bildites.lv/images/ylfgjkr665yle8i5g0n.jpg vai arī es kaut ko nepareizi saprotu?

Gatis Kalniņš

Jāmaksā ir par smuku sertifikātu. Pirms laika mācījos vienā Coursera kursā, tur ir tas pats – bez maksas pēc kursa pabeigšanas atsūta elektronisku sertifikātu, bet ja gribas smuku – no papīra ar oriģinālu parakstu, tad jāmaksā. Līdzekļi aiziet resursa atbalstam.