Web Analytics
More
  Reklāma

  Philips DesignLine iegūst prestižo iF zelta godalgu par izcilu dizainu

  Jaunākie raksti

  • Philips DesignLine atzīts par vienu no labākajiem starp 50 iF dizaina balvu ieguvējiem 1220 produktu konkurencē.
  • Unikālais, plānais bezrāmja stikla korpuss ļauj Philips DesignLine mainīt priekšstatus par televizoru dizainu.

  Philips DesignLine televizors ieguvis žūrijas augstāko novērtējumu prestižajā iF Product Design Award konkursā Minhenē, saņemot iF zelta godalgu. Žūrija augsti novērtēja lielisko DesignLine dizainu, kas lauž sabiedrības stereotipu par to, kādam jāizskatās mūsdienīgam televizoram.

  Šī balva ir viena no prestižākajām godalgām, kādu piešķir par inovatīvu produktu dizainu. Papildus iegūtajai zelta godalgai kompānija TP Vision saņēma iF dizaina balvu 2014 (iF Product Design Award 2014) par Philips televizora modeli PFL 47PFL7108S.

  Reklāma

  Philips DesignLine maina priekšstatu par televizoru dizainu

  Philips DesignLine televizors būs lielisks papildinājums mūsdienīgam interjeram. Izslēgtā režīmā televizora ekrāns maz līdzinās ierastajam televizoram – tumšs, vienlaidu stikla panelis, kas pāriet no melna caurspīdīgā. Ieslēdzot televizoru, caurspīdīgais panelis rada priekšstatu, ka televizora ekrāns it kā karājas gaisā. Philips unikālā Ambilight sistēma projicē gaismu ārpus ekrāna robežām uz sienas, tādā veidā bagātinot skatīšanās pieredzi.

  „Radot Philips DesignLine, mēs centāmies to veidot kā harmonisku interjera detaļu, izmantojot formas un materiālus, kas atšķiras no ierastā televizoru dizaina. Iegūtā iF zelta godalga ir milzīgs pagodinājums TP Vision komandai par ieguldīto darbu izsmalcinātu televizoru radīšanā, kas spēj mainīt ierastās robežas un sniedz patērētājiem bagātīgu un inovatīvu tehnoloģiju klāstu”, norāda kompānijas TP Vision vecākais radošais direktors Rods Vaits (Rod White).

  [youtube=http://youtu.be/bDL0xwe1IRg]

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma